PR článek

Rekonstruujete a chcete vyměnit svůj starý radiátor za nový?


RADIK_KLASIK-R2web

Snažíte se snížit náklady na vytápění a přitom máte doma stále litinové radiátory? Pak je ten pravý čas. Jednoduše vyměňte starý za nový. Získáte nejen jistotu, že do další topné sezóny vstoupíte připravení, ale také vyměníte nevzhledný prvek interiéru za moderní kousek, který není třeba zakrývat nábytkem. 

Kdy ještě je vhodné radiátor vyměnit?

Pokud radiátory používáte desítky let a nyní zjistíte, že je na nich rez nebo nacházíte provlhlá místa na zemi, nastal čas na jejich výměnu. Pokud se závada projeví při jednom radiátoru, je pravděpodobné, že končí životnost všech. Vzhledem k tomu, že realizační práce jsou jednoduché a nezaberou mnoho času, můžete přistoupit k výměně radiátoru v kterémkoliv ročním období. 

Nový design topení do vašeho interiéru

Otopné těleso RADIK KLASIK – R je vyrobeno speciálně pro ty, kteří chtějí rekonstruovat či modernizovat rodinný dům nebo byt. Dokáže poskytnout vysoký výkon, na rozdíl od svého litinového předchůdce zabere méně místa, dotváří styl bydlení a také se snadněji udržuje.

Moderní tělesa obsahují díky své konstrukci menší množství vody a dokáží tak pružněji reagovat na změny teplot v místnosti. Nedochází tak k jejímu zbytečnému přetápění a ve výsledku ani k plýtvání drahocennou energií. Navíc mají elegantní design a volitelné barevné provedení nebo vlastní potisk čelní desky, takže esteticky doladí vzhled celé místnosti. V případě RADIK KLASIK - R se jedná o radiátor s roztečí 500 mm, který můžete pořídit v rámci kotlíkové dotace a nahradit jím svůj starý žebrový radiátor. Výměna je rychlá, čistá – bez nutnosti výrazného řezání či svařování trubek.

Otopná tělesa RADIK KLASIK - R lze pořídit ve třinácti délkách od 40 do 200 cm a hloubkách od 7 do 15 cm. Tělesa lze využít pro levé i pravé boční připojení na rozvod otopné soustavy.

Sami si můžete spočítat náhradu článkových litinových a ocelových radiátorů za desková otopná tělesa RADIK KLASIK – R. Vypočítejte si náhradu!


RADIK KLASIK – R

 

RADIK KLASIK-R a PLAN SET S POTISKEM

 

Více na www.korado.cz

 

publikováno: 24. 4. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.