PR článek

Romantické babí léto s markýzami ISOTRA


rsz_kazetová_markýza_olivia_kopie

S posledními paprsky léta je ideální čas na to si ještě užít terásku či balkón. Ač se to ale nezdá, může mít slunce ještě pořádnou sílu. Ochrání vás před ním stylová markýza z opavské firmy ISOTRA.

Abyste ani ve zrádném pozdním létě nepřišli k úpalu či úžehu, je stále nutné se před sluncem i teplem chránit. Odpolední káva s přáteli či vínko k večeru se totiž nemusí vyplatit. K takovému účelu je skvělé, pokud je vaše terasa či balkón vybavena markýzou. Ta vás nejenže ochrání před slunečními paprsky, ale také před nepřiměřeným teplem, jenž vás může potkat i v září nebo začátkem října! Markýzy jsou navíc skvělým designovým kouskem, který esteticky doplní váš dům či byt.

Jakou markýzu ale vybrat přímo pro váš domov? Trh nabízí nepřeberné množství možností – od těch s lehkou konstrukcí, vyšší či nižší mírou voděodolnosti nebo různými typy povrchových úprav. Nejen na českém trhu, ale i v mezinárodních vodách vládnou trhu markýzy od opavského gigantu ISOTRA, které zaručí nejen maximální ochranu před vlivy počasí nebo znečištěním, ale disponují také 10letou zárukou, na kterou se vztahuje i případný výskyt plísní nebo ztráta barevnosti.

rsz_12

ISOTRA nabízí řešení pro menší i větší prostory. Zatímco markýza JASMINA vyniká svou lehkou konstrukcí a vzdušností a je tak vhodná pro menší terasy a balkóny, kazetové typy markýz jako například ISABELA přináší vyšší odolnost a estetičnost.

rsz_121

Luxusní typ kazetové markýzy OLIVIA pak využijete pro opravdu velké prostory – 2 kusy jdou totiž spřažit až do celkové šíře úctyhodných 12 metrů a výsuvné délky 4 metrů! OLIVIA navíc nabízí i pár extra funkcí – osvětlení, elektrický výsuv spouštěcího volánu nebo například teplomety.

rsz_14

Už si v duchu představujete, jak si pod markýzou s partnerem či partnerkou užíváte romantiku v teplém, pozdně letním odpoledni? Tak navštivte stránky www.isotra.cz a vyberte tu pravou pro vaši domácnost!

www.isotra.cz

publikováno: 28. 8. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.