PR článek

S Alcaplastem si kvalitu a styl v koupelně může dovolit každý


Podlahové žlaby

Rekonstrukce nebo stavba nové koupelny jsou životní investice, ze kterých se spousta rodin už předem hroutí. Chtěli by krásnou designovou koupelnu, která bude zároveň praktická a pohodlná pro užívání, ale na uskutečnění snu jim často chybí peníze. Vedení břeclavské společnosti Alcaplast se proto rozhodlo svým zákazníkům vyjít vstříc a poskytnout jim designové a kvalitní produkty za dostupné ceny.

První z novinek jsou nerezové vpusti, které byly dříve využívané hlavně v garážích a prádelnách. S novým elegantním designem však mohou být také stylovou součástí moderní koupelny, kde fungují jako levnější alternativa dražších podlahových žlabů.

„Nyní nabízíme vpusti s několika typy nerezových mřížek nebo vyrobené z jednoho kusu oceli. Ideálním řešením pro majitele koupelen, kteří nepreferují velkoformátové dlaždice, jsou vpusti s mřížkou pro vložení dlažby. Skvěle se dají zkombinovat třeba s mozaikou nebo dlaždicemi menších rozměrů. Před pokládáním je totiž není třeba řezat – výsledný efekt je tedy o poznání estetičtější," poradil generální ředitel společnosti Alcaplast František Fabicovič.

Plastové žlaby

Břeclavská firma své portfolio v říjnu rozšířila také o plastové žlaby s nerezovým okrajem. „Pro nás jsou takzvaně ekonomickou variantou pro dokonalý vzhled. Jsou asi o čtyřicet procent levnější než zcela nerezové žlaby. Vidět z venčí je navíc jen nerezový okraj. Plastová část zůstává zákazníkovi skrytá," lákal na novinky ředitel Fabičovic.

publikováno: 22. 1. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.