PR článek

Samsung AddWash: Přidejte prádlo i během praní


samsung_3

Novinka Samsung AddWash je vybavena speciálními dvířky v horní části těch hlavních, kterými můžete do bubnu přidat jak zapomenutou ponožku, tričko, podprsenku..., tak i aviváž, a to kdykoli během pracího cyklu.

Stává se vám někdy, že nacházíte zapomenuté kusy oblečení potom, co jste spustili prací cyklus? Pračka Samsung AddWash řeší díky svým speciálním dvířkům tento problém jednou provždy. Kdykoli můžete vložit zapomenutý kus oblečení a budete mít jistotu, že o vaše prádlo bude dokonale pečováno. Samsung sází na pokročilé technologie, a proto své pračky vybavil technologií EcoBubble™, která vytváří z pracího prostředku, vzduchu a vody aktivní pěnu. Ta proniká do tkanin 40krát rychleji, než běžná směs prášku a vody. EcoBubble™ přináší šetrnou péči o oblečení a zároveň vynikající čistící schopnosti i při praní při nižších teplotách, čímž šetří energii. Všechny modely patří do energetické třídy A+++.

Rychle a úsporně

Často spěcháte? Zvolte program Samsung SuperSpeed a budete mít dokonale vypraných až 5 kg náplně za méně než hodinu. Jedná se o nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu. Navíc pračka využívá digitální invertorový motor, díky tomu ušetříte energii, minimalizujete hluk a bezproblémové praní si budete užívat dlouhá léta. Samsung na motor poskytuje 10letou záruku!

Mějte své prádlo pod kontrolou. Kdekoli.

Pračky Samsumg AddWash drží krok s moderní dobou. Můžete je propojit jak s chytrými telefony se systémem Android, tak i se zařízeními iOS a získáte tak neustálý přehled o aktuálním průběhu pracího cyklu. Na dálku ji zapnete, přerušíte praní, nebo vás telefon může upozornit těsně před začátkem nového cyklu a vy pak přidáte například jemné prádlo pouze na cyklus máchání.

Pračky AddWash jsou dostupné v modelových řadách WW7500 za doporučenou maloobchodní cenu 24 690 Kč, WW6500 za cenu 18 490 Kč a WW5500 za 15 990 Kč.

Pokud si zakoupíte pračku AddWash od 15. dubna do 31. července u vybraných prodejců, můžete získat až 3 000 Kč zpět díky speciální prodejní akci. Více se dozvíte na www.samsung-bonus.eu.

Zeptejte se na AddWash v prodejnách nebo zajděte na www.samsung.cz.

publikováno: 25. 4. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.