Sháníte levné a kvalitní kuchyňské spotřebiče? Řešení přináší společnost Whirlpool, stačí si vybrat.


trouba

Také se vám stalo, že jste si koupili nový spotřebič, ale z jeho funkčnosti jste se těšili jen krátkou dobu? Poté se začal kazit a nebylo možné sehnat náhradní díl nebo speciální servis, ve kterém by vám pomohli? A přitom mohl být drahý, takže jste očekávali, že nepřinese žádné komplikace...

Žádné podobné překvapení vás nečeká se spotřebiči od společnosti Whirlpool. Za rozumnou cenu nabízí kvalitní výrobky, které jsou na našem trhu řadu let, jsou prověřeny zákazníky a stále inovovány o nově vznikající technologie a vychytávky.

Kuchyně vybavená dle vašeho vkusu

Ať už máte rádi moderní design, originalitu, netradičnost nebo spíš saháte po klasice, díky široké nabídce od společnosti Whirlpool si zajisté vyberete všechny spotřebiče ve svém stylu.

Klasiku nabízí např. lednice Whirlpool ARG 733/A+/1. Jedná se o monoklimatický vestavný model s objemem 212 l. Patří mezi nejtišší chladničky u nás, její hlučnost je pouhých 35 dB. Otevírání dveří je zaměnitelné, což umožňuje umístění kdekoli potřebujete. Právě teď si ji navíc můžete pořídit se slevou 28% z původní ceny.

Originální design i spoustu funkcí nabízí horkovzdušná trouba Whirlpool AKP 288/JA. Jen málokdo odolá jejímu vzhledu ve stylu Rustikal a praktičnosti. Zvládá hned 8 funkcí, patří do energetické třídy A, její objem je 53 l, dvířka se skládají z 3 vrstev s chlazením a vnitřní úpravou Smart-clean. Pečení probíhá rovnoměrně, tiše, ovládání zvládnete pouhými dvěma knoflíky. Pohlídat dobu pečení vám pomůže ciferník s odměřováním času. Příslušenstvím jsou 2 rošty a smaltovaný, hluboký plech.

Vybírejte z akčních nabídek

Ať už je tím, co potřebujete koupit, sušička, pračka, myčka Whirlpool, mrazák, klimatizace či jiný spotřebič, neponechejte nic náhodě a sledujte akční nabídky, díky nimž značně ušetříte. Slevy dosahují i 60% z původní ceny, čímž jsou vám dostupné i modely, které by pro vás běžně byly příliš drahé.

Společnost Whirlpool dělá vše pro spokojenost klientů, pořiďte si jejich spotřebiče a přesvědčte se o jejich kvalitách.

publikováno: 12. 6. 2015
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.