PR článek

SONICO-Servis zajišťuje zabezpečovací a kamerové systémy pro bezpečí vašeho domova


ezsjablotron

SONICO-Servis Ing. Ivo Mayer se specializuje na instalace zabezpečovacích systémů. Společnost se sídlem v Praze 3 se postará o bezpečí prostor pomocí kamerových, komunikačních a přístupových systémů. Pro ochranu rodinného domu nebo podniku firma zajišťuje požární signalizace s certifikovaným servisem.

SONICO-Servis se postará o veškeré zabezpečovací systémy v Praze a blízkém okolí.

Servis a instalace zabezpečovacích systémů se sídlem Praha 3

Nemusíte se dále bát o bezpečnost vašeho domu v době dovolené nebo v noci. Firma se specializuje na instalaci zabezpečovacích systémů TEXECOM a Jablotron. Spolehlivé systémy je možné instalovat drátově i bezdrátově. Výhodou Jablotronu je navíc možnost napojení na centrální ochranu s vlastními výjezdovými skupinami po celé České republice.

Zabezpečte dům nebo firmu před zloději

Výběr zabezpečovacího zařízení není jednoduchou záležitostí. Ve většině případů se nezabezpečuje celý objekt, ale jen jeho část. K dosažení kvalitního návrhu a potřebného zabezpečení je nutná konzultace odborníka. Zabezpečovací a kamerové systémy ochrání vás i vaše cennosti v domě nebo práci.

Odborníci vám pomůžou vybrat nejlepší řešení zabezpečení cenností a samotných místností. Formy zabezpečovacích systémů se liší podle mnoha faktorů jako je velikost objektu, jeho umístění nebo přístupové cesty. Zabezpečovací systém je propojený do centrální ústředny, která řídí veškeré komponenty.

Kamerové systémy umožní kontrolu objektu prostřednictvím mobilního telefonu

SONICO-Servis nabízí analogové a IP kamerové systémy. Analogové kamery jsou jednoduché na instalaci, avšak oproti IP kamerám mají nižší rozlišení. Výhodou kamerového zabezpečení je přístup k záznamům z počítače i mobilního telefonu. Můžete si tak kontrolovat bezpečnost domu nebo kanceláře odkudkoliv.

publikováno: 15. 1. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.