PR článek

Soutěžte s LOMAXem o nový OPEL Crossland X a další zajímavé ceny


lomax soutěž opel_3

Chcete si zasoutěžit se společností vyrábějící garážová vrata, stínící techniku či vchodové dveře, o nový OPEL Crossland X? Společnost LOMAX si pro své zákazníky připravila speciální soutěž na následujících 6 měsíců. Stačí si do konce února 2021 objednat výrobky LOMAX a hrát o nový automobil a další lákavé ceny. Čím dříve se do soutěže zapojíte, tím větší máte šanci na výhru.

Mnoho lidí má v období zimních měsíců za to, že postupné ochlazení stavbám nebo montážním pracím nesvědčí, a tak nechávají veškeré stavební práce až na jaro. Ovšem jedná se o přežitek a opak je pravdou. Společnost LOMAX montuje výrobky po celý rok. Velkou výhodou je například i kratší čekací doba v zimním období. Navíc nyní se speciální soutěží startující od září mají zákazníci při pořízení produktů LOMAX jedinečnou šanci vyhrát nový automobil OPEL Crossland X a mnoho dalších cen.

Jaká má soutěž pravidla? V období mezi začátkem září a koncem února 2021 si závazně objednáte jakýkoliv výrobek společnosti LOMAX a instalaci budete směřovat na období od 7. ledna do 15. dubna 2021. Podmínkou je taktéž zaplacení zálohy. Soutěžit mohou nejen zákazníci z Česka, ale také Slovenska a Rakouska. Soutěž potrvá šest měsíců a v každém měsíci se náhodně vybere jeden šťastlivec. Ten bude zařazen do finálního slosování o šest hodnotných cen. Nový automobil OPEL je třešničkou na dortu a čeká na svého majitele.

„Nutno přitom dodat, že velkou výhodu budou mít ti, kteří se do soutěže zapojí dříve. Všichni účastníci totiž zůstanou v soutěži po celé soutěžní období. Jinými slovy ten, kdo si závazně objedná produkty LOMAX už v září, se může o místo ve finálové šestce ucházet klidně každý měsíc, tedy až šestkrát. Naopak pokud člověk zrealizuje objednávku až v únoru, šanci na finále bude mít pouze jednou,“ upřesňuje marketingový manažer společnosti LOMAX Petr Přichystal.

Finální vyhlášení se odehraje v 11. týdnu v roce 2021, a to přímo v centrále společnosti LOMAX v Bořeticích. Grandiózní finále bude zahrnovat živé losování o 6 hodnotných cen. Hlavní vítěz však domů odjede s novým automobilem OPEL Crossland X.

Jednou z podmínek zapojení se do soutěže je realizace montáže od 7. ledna do poloviny dubna 2021. Jedná se o období, ve kterém lidé méně preferují realizace montáží, a proto čekací doba nebude dlouhá. „Při zapojení do soutěže se tak můžete ucházet nejen o nový automobil, zároveň budete mít svá nová garážová vrata, venkovní žaluzie, předokenní rolety nebo vchodové dveře dříve než v našlapané letní sezoně,“ uzavírá Petr Přichystal. A to je velkou výhodou výrobků LOMAX, které je možné díky způsobu montáže instalovat po celý rok.

publikováno: 21. 9. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.