PR článek

Společnost Alcaplast ovládla prestižní soutěž Red Dot Award 2014!


WC tlačítka FLAT Alcaplast

Vysněná koupelna, která splňuje veškerá vaše přání a tužby, nemusí zůstat jen ve vašich fantaziích. V poslední době se hodně mluví o designu a spousta firem tvrdí, že právě jejich výrobky jsou originálním řešením vaši koupelny. Jenže zákazník pak zjistí, že originalita v dnešní době znamená fádnost a opakovatelnost. A narážíte tak na problém, že najít opravdu originální a designový prvek je v dnešní době spíše vzácnost. Jedinečnost je v detailech, proto na ně nezapomínejte ani v koupelně.

Zatímco ostatní o designu mluví, my ho tvoříme

Opravdové klenoty mezi ovládacími tlačítky do koupelny vytváří Alcaplast. Prezentují nás činy, a ne slova. Proces výroby nových výrobků, na kterém se podílí zkušení odborníci a profesionálové, pak sklízí ocenění za své zásluhy. A to nejen od vás, zákazníků, kterých si ceníme víc než cokoliv jiného. Naše výrobky svou originalitou a prvotřídním provedením zaujaly i odbornou porotu soutěže Red Dot Award. Konkrétně kolekce WC tlačítek FLAT získala cenu Product Design 2014!

Red Dot Award: Tradiční soutěž oslavující inovativní nápady

Už od roku 1955 oceňuje odborná komise Red Dot Award kreativní výrobky z celého světa, které jsou rozděleny do tří kategorií. Communication design hledá ty nejlepší výrobky z oblasti korporátního designu, reklamy, interaktivních médií či designu zvukových zařízení. Design concept je cena, která hledá designové inovace a koncepty. Zaměřuje se na mladé kreativce, kterým toto ocenění pomůže nastartovat kariéru. A konečně ocenění Product design je nejstarší a nejprestižnější. Oceňuje ty nejoriginálnější výrobky z několika odvětví manufaktury: nábytek, vybavení domů, auta, atd.

WC tlačítka FLAT od Alcaplastu představují mistrovské umění i ve vaší koupelně

Společnost Alcaplast může hrdě prohlásit, že se zapsala do dějin této tradiční a jedinečné soutěže. Získala totiž právě to nejprestižnější ocenění Product Design za rok 2014. Nemůžeme být více vděční za toto ocenění, kterým jsme se zapsali do historie Red Dot Award. Největší dík ale patří tvůrkyni kolekce WC tlačítek FLAT - Barboře Škorpilové a jejímu studiu MIMOLIMIT s.r.o. Jejich úsilí a důslednost daly vzniknout této prestižní kolekci, která je skutečnou ozdobou koupelny.

WC tlačítka FLAT vytvoří netradiční prvek vaší koupelny

Kolekce WC tlačítek FLAT vyniká nejenom svým unikátním designem, ale také vlastnostmi, které ocení každý uživatel. Jednotlivé komponenty jsou vyráběny a zpracovávány nejnovějšími technologiemi. Výsledkem jsou pak plně funkční WC tlačítka, jejichž funkčnost je přísně testovaná v laboratorních podmínkách. Kolekce WC tlačítek FLAT je ověřená dokonce 50 000 cykly spláchnutí!

WC tlačítka FLAT Alcaplast_2

Uživatelé také ocení jednoduchou a rychlou instalaci. WC tlačítka FLAT jsou plně kompatibilní se všemi předstěnovými instalačními systémy ALCA. WC tlačítka FLAT jsou výjimečná tím, že jsou dokonale plochá - tlačítko vystupuje pouze 5 mm nad obklad. Dokonale tedy splývá se svým prostředím a vytváří netradiční prvek, který vypadá báječně.

WC tlačítka FLAT: Ano jeden otisk!

Nespornou výhodou, kterou ocení každý milovník pořádku, je schopnost WC tlačítek FLAT nezanechávat otisky prstů. Tlačítka jsou totiž potřena speciální ochrannou vrstvou, díky které nejsou otisky prstů či jiné nečistoty, viditelné. Údržba WC tlačítek FLAT je tedy nenáročná a životnost vysoká. Životnost pak ještě zvyšuje odolnost tlačítek proti UV záření a vnějším vlivům.

Alcaplast je tu pro vás

Nesmírně si vážíme ceny Product Design 2014. Je to pro nás znamením, že naše práce má smysl. Na prvním místě však u nás budete vždy vy, zákazníci. Díky vašim podnětům a připomínkám se z nás stává lepší společnost. Na své výrobky poskytujeme zákonné i prodloužené záruční lhůty, zaměstnáváme jen ty nejpovolanější odborníky a snažíme se, aby vás naše výrobky dělaly šťastnými co nejdéle. Pevně proto věříme, že neusneme na vavřínech a neustále budeme vyvíjet nejmodernější a designové výrobky pro vaši maximální spokojenost.

publikováno: 7. 5. 2014
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.