PR článek

Spousta volného času jako bonus k nové pračce a sušičce


gorenje WaveActive Ambient

Jak vybrat tu nejlepší pračku a sušičku, které obstojí v náročném životním tempu a opravdu vám usnadní práci? Co všechno spotřebiče nové generace dokáží? Nikdo z nás nemá času nazbyt a pokud už nějaký máme, rozhodně ho netoužíme trávit praním, žehlením, či dokonce ručním předpíráním skvrn. Vaše pračka a sušička by měly fungovat tak, abyste se o nic z toho už nemuseli starat.

Vysoký výkon, nízká spotřeba energie

Možná ani netušíte, kolik práce vám kvalitní pračka a sušička mohou ušetřit a co od nich vlastně očekávat. Vaše prádlo nemusí trpět a vy také ne! Zvyšující se požadavky na domácí spotřebiče dávají prostor pro zlepšení a výzkum nových technologií. Na jedné straně stojí požadavky na výkon, na druhé snaha žít ekologicky a také ekonomicky. Nová generace praček a sušiček už splňuje ty nejpřísnější ekologické standardy ve spojení s maximální efektivitou. Třída A+++ vám uspoří až 50 % energie a dbá se také na nízkou spotřebu vody.

Co se v mládí naučíš…aneb kdo potřebuje žehličku?

Určitě to znáte, máte vyrazit na nějakou důležitou akci, v hlavě celý den vymýšlíte dokonalý outfit a po příchodu domů z práce přijdete na to, že ty dokonalé kousky leží na dně koše s prádlem. S vaší starou pračkou a bez sušičky by to bylo neřešitelné, ale díky inteligentnímu řešení si naštěstí můžete oddechnout. Pračku nastavíte na rychlý program a následuje sušička. Nové programy sušení jsou navrženy tak, aby byla vlákna dokonale vyhlazena bez zbytečného pomačkání. Navíc díky novince v sušení dostane vaše oblečení na konci sušícího programu do bubnu ještě pořádnou dávku páry, která pronikne každým vláknem k dosažení takové jemnosti prádla, že ho ani nebude potřeba žehlit. Žehlení se tak brzy stane pouhým přežitkem. Představte si to množství ušetřeného času a energie!

Chytrá pračka gorenje WaweActive

Chytrá pračka gorenje WaweActive

Půjde to bez zbytečných fleků?

Nejen maminky a tatínkové ocení nové technologie, které vám pomohou pečovat o vaše oblíbené kousky a udržet je krásně čisté. Pokud jste zažili či zažíváte domácnost s dětmi a aktivně o ně pečujete, tak máte určitě i bohaté zkušenosti s množstvím nepoddajných skvrn. Ovoce, zelenina, omáčky, bláto a další podobné nástrahy čistého oblečení nemusí být důvodem k zármutku. Můžete je totiž snadno odstranit i bez zbytečné námahy a navíc i při praní na nízkou teplotu. Speciální funkce aktivních iontů dokáže využít přirozený proces ionizace a odstraní i odolné skvrny! Nemusíte používat ani další chemické prostředky, ani se bát, že se vám prádlo srazí při vysoké teplotě. Díky iontům se prací prášek lépe rozpouští ve vodě a může tak lépe proniknout do celého prádla. Například chytré pračky gorenje WaveActive dokáží díky ideální kombinaci teploty, času a vody odstranit až 36 druhů odolných skvrn od ovoce, přes organické skvrny jako je tuk či tráva, po kávu, make-up, čokoládu a další množství skvrn z nejrůznějších zdrojů.

Kolik rozměrů má praní a sušení?

Bubny u starých praček oblečení často poničí, vytvoří nepříjemné žmolky, nebo hrozí, že jemnější kousky prádla zcela zlikvidují. Nová řada bubnů vám ale díky speciálnímu povrchu zajistí citlivé zacházení s jakýmkoliv prádlem. Vnitřní zvlněná plocha bubnu je doplněn ještě o 3D žebra, která prádlo jemně převalují. Nemusíte se tedy bát ani o ty jemnější kousky, které byste jinak museli prát ručně.

 

 

publikováno: 3. 8. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.