PR článek

Strašnice: Ideální bydlení pro mladé rodiny


Bydlení pro mladé Strašnice

Jestli hledáte pro svou rodinu klidné bydlení s veškerým komfortem velkoměsta, určitě se do užšího výběru dostanou i oblíbené a útulné Strašnice. Proč je právě tato městská část ideálním bydlením pro děti a jejich aktivní rodiče?

 

 

Klid pro rodinné odpoledne

V inzerátech na prodej bytů v Praze se jistě orientujete. A určitě i podle referencí místních na danou lokalitu. Rezidenti Prahy 10 nejvíce oceňují zdejší klid s až maloměstskou atmosférou. Cihlové bytovky ve Strašnicích střídají staré romantické vily. Ulice lemují stromořadí a ve dvorech bytových domů najdete bezpečně skrytá a hezky udržovaná dětská hřiště.

Jsou zde navíc hned dva oblíbené pražské parky – Gutovka a Malešický park. Oba jsou velmi udržované a mají nové a moderní herní i odpočinkové prvky pro děti i dospělé. Samozřejmostí jsou venkovní bufety, lavičky a altány, které dělají z těchto parků naprosto idylické místo pro nedělní odpoledne s rodinou.

 

Dětské hřiště v oblíbeném parku Gutovka.

Centrum na dosah

Přestože jsou Strašnice velice klidnou lokalitou, jsou zároveň skvěle dopravně dostupné. Jezdí sem metro A (stanice Skalka a Strašnická), tramvaje i autobusy. V centru Prahy jste za pár minut a bez čekání na spoje – a to dokonce i v noci.

Jestli rádi vyrazíte s rodinou za Prahu, ze Strašnic se dostanete autem za 3 minuty na jižní spojku a dále pak na dálnici D1. Na výlet tak můžete jet skutečně rychle a pohodlně.  

Všechny služby pro celou rodinu

Jako starostliví rodiče jistě ve Strašnicích oceníte polikliniku a fakultní nemocnici s pohotovostí. Je zde i dostatek škol a školek, obchodů, večerek a všech potřebných služeb. Za nákupy či ke kadeřnici rozhodně nebudete muset nikam dojíždět.

Volný čas

Bydlení v Praze 10 s sebou přináší spoustu benefitů zejména pro aktivní rodiny, které zde oceňují množství sportovišť. Ve Strašnicích či v těsné blízkosti najdete několik stadionů, kurtů, plovárnu či multifunkční sportovní areál Gutovka.

Kulturní nadšenci jistě rádi využijí i možnost navštívit pobočku městské knihovny, Strašnické divadlo či program v KD Barikádníků.

A abychom nezapomínali na večerní zábavu pro rodiče – Strašnice jsou dnes pulzující městskou částí, kde rozhodně není nouze o kvalitní restaurace, kavárny či bary, které potěší všechny gurmány.

Prodej bytů: bydlení v KORU Vinohradská

Zejména mladé rodiny vyhledávají nové a kvalitní nemovitosti, které jim budou ještě dlouho a dobře sloužit. Ovšem bytová situace jim nepřeje – v Praze je nedostatek novostaveb, a navíc jejich ceny překračují historická maxima.

Jedním z nových a vhodných bytových projektů pro rodiny je KORU Vinohradská společnosti YIT v ulici Za Strašnickou vozovnou. Z jedné strany budete mít stylové Vinohrady a obchody, restaurace a bohatou zeleň. Z druhé strany se pokocháte zástavbou starých Strašnic. KORU je sedmipatrový bytový dům s klidným vnitroblokem a zelení za okny.

Moderní ateliéry ve Strašnicích vhodné k pronájmu

Ateliéry Strašnice jsou v klidné a zelené oblasti. Ideální místo pro investici. Zdroj: Tide.cz  

Nový developerský projekt Ateliery Strašnice ve Štěchovické je jiný. Nabízí skvělou příležitost k investici. Všechny ateliéry mají praktické dispozice, prostorné balkony, vlastní garáž a sklep.

„Pro budoucí pronájem ateliérů budou důležité nízká energetická náročnost, praktické uspořádání dispozic a flexibilita využití, stejně jako snadná doprava do centra Prahy a blízkost kancelářských center na ose metra A,“ říká Pavel Bošek z realitní kanceláře TIDE REALITY, která je výhradním prodejcem projektu. „Pro plátce DPH může být navíc zajímavým benefitem možnost odpočtu daně z přidané hodnoty ve výši 21 %.“

 

Projekt Ateliery Strašnice nabízí moderní prostory s velkorysou rozlohou. Zdroj: Tide.cz

Ateliery Strašnice jsou k dispozici za velmi příznivé ceny. Prostory o dispozici 3+kk s velkorysou rozlohou 77 m2 a s terasou a sklepem zde můžete koupit za 6,290,000 Kč.

publikováno: 7. 11. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.