PR článek

Strašnice: Ideální bydlení pro mladé rodiny


Bydlení pro mladí Strašnice

Jestli hledáte pro svou rodinu klidné bydlení s veškerým komfortem velkoměsta, určitě se do užšího výběru dostanou i oblíbené a útulné Strašnice. Proč je právě tato městská část ideálním bydlením pro děti a jejich aktivní rodiče?

 


Klid pro rodinné odpoledne

V inzerátech na prodej bytů v Praze 10 se dočtete, že zdejší rezidenti nejvíce oceňují klid s až maloměstskou atmosférou. Cihlové bytovky ve Strašnicích střídají staré romantické vily. Ulice lemují stromořadí a ve dvorech bytových domů najdete bezpečně skrytá a hezky udržovaná dětská hřiště.

Jsou zde navíc hned dva oblíbené pražské parky – Gutovka a Malešický park. Oba jsou velmi udržované a mají nové a moderní herní i odpočinkové prvky pro děti i dospělé. Samozřejmostí jsou venkovní bufety, lavičky a altány, které dělají z těchto parků naprosto idylické místo pro nedělní odpoledne s rodinou.

Centrum na dosah

Přestože jsou Strašnice velice klidnou lokalitou, jsou zároveň skvěle dopravně dostupné. Jezdí sem metro A (stanice Skalka a Strašnická), tramvaje i autobusy. V centru Prahy jste za pár minut a bez čekání na spoje – a to dokonce i v noci.

Jestli rádi vyrazíte s rodinou za Prahu, ze Strašnic se dostanete autem za 3 minuty na jižní spojku a dále pak na dálnici D1. Na výlet se tak můžete jet skutečně rychle a pohodlně.

Všechny služby pro celou rodinu

Jako starostliví rodiče jistě ve Strašnicích oceníte polikliniku a fakultní nemocnici s pohotovostí. Je zde i dostatek škol a školek, obchodů, večerek a všech potřebných služeb. Za nákupy či ke kadeřnici rozhodně nebudete muset nikam dojíždět.

Volný čas

Bydlení v Praze 10 s sebou přináší spoustu benefitů zejména pro aktivní rodiny, které zde oceňují množství sportovišť. Ve Strašnicích či v těsné blízkosti najdete několik stadionů, kurtů, plovárnu či multifunkční sportovní areál s dětským vodním světem Gutovka, který je pro návštěvníky zcela zdarma.

Kulturní nadšenci jistě rádi využijí i možnost navštívit pobočku městské knihovny, Strašnické divadlo či bohatý program v Kulturním domě Barikádníků.

A abychom nezapomínali na večerní zábavu pro rodiče – Strašnice jsou dnes pulzující městskou částí, kde rozhodně není nouze o kvalitní restaurace, kavárny či bary, které potěší všechny gurmány. Pro romantický večer jako stvořené.

Bydlení ve Strašnicích v moderních bytech

Zejména mladé rodiny vyhledávají nové a kvalitní nemovitosti, které jim budou ještě dlouho a dobře sloužit. Ovšem bytová situace jim nepřeje – v Praze je nedostatek novostaveb, a navíc jejich ceny překračují historická maxima.

Nový developerský projekt Ateliéry Strašnice ve Štěchovické ulici myslí právě na moderní rodiny a nabízí jim potřebný standard bydlení. Všechny byty mají praktické dispozice, prostorné balkony, vlastní garáž a sklep. Navíc je celá budova energeticky úsporná, což potěší vaši peněženku i přírodu.

 Strašnice - bydlení pro mladé

Projekt Ateliéry Strašnice nabízí moderní a praktické byty. Zdroj: Tide.cz

Ateliéry Strašnice jsou k dispozici za velmi příznivé ceny. Byt 3+kk s velkorysou rozlohou 77 m2 a s terasou a sklepem zde koupíte za 6,290,000 Kč. Přitom průměrná cena m2 bytu v novostavbě v Praze činí v roce 2019 100,000 Kč, a tedy byt s danou výměrou by vás jinde stál o 1,5 milionu korun více.

Bydlením v Ateliérech Strašnice ušetříte, aniž byste museli slevovat ze svých vysokých nároků na kvalitu bydlení.

publikováno: 7. 11. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.