PR článek

Střecha TONDACH: aktuální trendy, barvy a doplňky


Stodo 12 Břidlicově černá

Střecha plní funkci nejen ochrannou, ale i estetickou. Vždyť se také říká „Střecha dělá dům". V ideálním případě tedy nová střecha snoubí odolnost a dlouhou životnost pravých pálených tašek, dokonalou funkčnost celého střešního systému a nadčasový vzhled, který bude těšit i další generace. Pro našeho největšího dodavatele pálených střešních tašek TONDACH jsou uvedené vlastnosti základní podmínkou jak pro výrobu, tak pro navazující služby. Navíc usiluje o stálý rozvoj - poskytuje nové trendy, pravidelně přináší produktové novinky, hledá nové řešení v oblasti výroby, technických postupů a designu.

Oblíbená krytina Stodo 12 s povrchovou úpravou glazura břidlicově černá

Aktuální novinka v povrchových úpravách - Glazura Amadeus - výrazná a krásná střecha navždy

Vždy jste chtěli moderní střechu, ale zároveň vyžadujete jen nejvyšší kvalitu pálené střešní krytiny? Pak je ideální volbou černá glazura Amadeus od firmy TONDACH, která může zaručit trvalou krásu i maximální odolnost proti usazování nečistot. Dostupná je pro modely Stodo 12, Románská 12, Samba 11, Hranice 11 a Bobrovka 19x40. Glazura poskytuje tašce ochranu, hladký povrch a vysoký lesk, který zároveň zvýrazní dané barevné provedení.

Taška Románská 12 v provedení glazura Amadeus černá

Vysoký lesk a výrazná barva

Nejvýraznější z glazovaných tašek je černé provedení, které je jistě nepřehlédnutelné. Hned na první pohled upoutá svým charakteristickým leskem.
Glazura vzniká stejně jako engoba nanesením zušlechtěných rozplavených barevných jílů na tašku a následným vypálením společně s taškou. Glazura obsahuje větší podíl sklovitých příměsí. Lesklý povrch slibuje kromě stylového vzhledu také bezkonkurenčně nejlepší funkční vlastnosti mezi povrchovými úpravami. Glazura nejenže výrobek zušlechťuje na nejvyšší možnou míru, navíc ho zpevňuje a chrání.

 

K dekoraci střech jsou dodávány také okrasné keramické doplňky. Na obrázku Kominík, Sova, Kočka, Náměsíčný, Hasič, Kohout, Kalous. Samotný okrasný prvek na hřebenáči je v povrchové úpravě glazura.

Pro dokonalou střechu originální doplňky

Kvalitní střešní krytina je dobrým základem pro dlouhodobou trvanlivost střešního pláště. Nesmí se však zapomínat ani na potřebné kvalitní doplňky, které mají významný vliv na funkčnost a výsledný vzhled. Originální doplňky výrobce jsou zárukou 100% kompatibility a příjemného estetického výsledku. TONDACH zákazníkům může nabídnout širokou škálu keramických doplňků, dále tzv. TONDACH TUNING - kompletní sortiment střešních doplňků, které budou funkčně i vzhledově kompatibilní s novou střechou. Mezi nejprodávanější doplňky patří hydroizolační podstřešní fólie TONDACH FOL a větrací pásy, v nabídce však nechybí ani držáky hromosvodu, příchytky hřebenáčů nebo pásy úžlabí. Oblibě se těší také okrasné keramické doplňky a okrasné ukončení hřebene.

Pokud vás zajímá spotřeba krytiny, můžete si nechat střechu zdarma spočítat.

Pro více informací o černé glazuře Amadeus, dostupných doplňcích a veškerých produktech navštivte www.tondach.cz. O právě probíhající akci zde.

publikováno: 15. 5. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.