PR článek

Tepelná čerpadla vzduch voda značky Nibe


34446825_1431461726958012_4765735444384055296_n-2

Tepelná čerpadla nejsou vzdálenou hudbou budoucnosti. Pořídit si je může každý a každý také může ušetřit více jak polovinu nákladů na vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Tepelná čerpadla Nibe jsou vysoce výkonná, spolehlivá a lety prověřená zařízení, která vaši domácnost nezklamou. Švédská značka Nibe si zkrátka potrpí na kvalitu!

Tepelná čerpadla vzduch / voda Nibe

Univerzální a cenově dostupné tepelné čerpadlo, které má stabilní výkon a funguje celý rok? Tepelné čerpadlo vzduch / voda Nibe je skvělou variantou. Napište si o ně a my vám pomůžeme vybrat typ a výkon přesně podle potřeb vašeho domu. Aby tepelné čerpadlo skvěle fungovalo a šetřilo vaše náklady, musí být totiž dobře dimenzované a odpovídat konkrétním potřebám vašeho domu. S tím si v Tenauru hravě poradíme a pomůžeme vám i s žádostí o dotační příspěvek a pravidelným servisem.

Tepelná čerpadla země / voda Nibe nejen na hory

Tepelná čerpadla země / voda vynikají svým stabilním výkonem i v těch nejnáročnějších podmínkách v České republice. Poradí si s mrazem i sněhem a nezaskočí je ani výkyvy počasí. Tepelnou energii totiž získávají z nezámrzné hloubky, kde je celý rok téměř stabilní teplota. Jedná se tak o skvělou variantu pro horské oblasti. Ale pozor! Tepelné čerpadlo země / voda Nibe nepatří jen na hory. Pořídit si ho můžete pro vaši stavbu kdekoliv v ČR. Stačí mít dostatečně velký pozemek pro uložení kolektoru a můžete si užívat skvělý výkon po celý rok a bez kompromisů.

Srdcem tepelného čerpadla je kompresor

Silný a odolný kompresor vám zaručí dlouhé roky bez poruch. V Tenauru dodáváme jen taková tepelná čerpadla, na která je spolehnutí a která mají u nás dostupný servis i náhradní díly. Tak vám můžeme zaručit, že bude vaše investice přínosná a navrátí se vám již do několika let. U neznámých a neověřených dodavatelů se můžete často dostat do úzkých právě kvůli nedostupnému servisu či nekvalitnímu kompresoru, který odejde v řádu měsíců či pár let. Tak kvalita rozhodně nevypadá.

Nechte si poradit a nenapálíte se

Tepelným čerpadlům se věnujeme již pěknou řádku let. Proto vám dokážeme poradit v každé situaci a vybrat pro vás to nejlepší zařízení. Napište si o setkání a najdeme vhodnou variantu právě pro vás.

publikováno: 27. 9. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.