Trampolíny a jejich využití


trampolina-1010

Trampolíny jsou neustále velmi žádaným zbožím. Jejich popularita jde i napříč věkovými kategoriemi, neboť mohou být vhodným sportovním příslušenstvím i pro dospělé. Díky trampolíně můžete něco udělat pro své zdraví. Skákání na trampolínách je totiž také sportovní aktivita, která nemusí být pouze pro naše děti.

Pokud však budete hledat trampolínu pro děti, skvělá je trampolína s ochrannou sítí, která je zejména pro malé děti velmi bezpečná. Pokud máte doma nebo na své zahradě málo místa, můžete si pořídit trampolínu menších rozměrů. Mnohé trampolíny mají navíc namontovaná praktická madla, která ještě zvyšují bezpečnost trampolín.

Trampolína 305

Pokud hledáte kvalitní trampolínu, kupte si trampolínu 305. Tato trampolína má totiž pozinkované ocelové trubky o průměru 38 milimetrů a tloušťky stěny 1,5 milimetrů. Výrobek je vhodný zvláště pro děti, neboť je vybaven bezpečnostní síti ze syntetického materiálu. Celková výška syntetické sítě je 180 centimetrů. Průměr trampolíny činí 305 centimetrů. Trampolína má celkem 64 pružin. K výrobku dostanete ještě žebřík. Trampolína s ochrannou sítí, to je Trampolína 305.

publikováno: 14. 11. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.