PR článek

Už znáte službu garantovaný nájem?


garantovany_najem_250x250px

Máte špatnou zkušenost s nájemníky? Chcete být bez starostí a mít včas zaplacené nájemné? Využijte službu GARANTOVANÝ NÁJEM, kterou svým klientům nabízí léty prověřené realitní centrum PATREAL.

 Služba garantovaný nájem, kterou najdete v portfoliu brněnského realitního centra PATREAL funguje spolehlivě a klienti ji s oblibou využívají. Díky zkušeným odborníkům s více než 20 letou praxí v realitním oboru, pronajímají své byty nebo celé nájemní domy bez rizika a hlavně bezstarostně. Každý měsíc dostávají na svůj účet předem sjednanou výši nájemného, a to bez ohledu na to, zda je nemovitost obsazena nebo prázdná. Majitelé bytu  či domu navíc neřeší žádné vyúčtování energií, uhrazení nedoplatků, komunikaci s nespolehlivými nájemníky nebo jejich stěhování.

Jak služba garantovaný nájem od PATREALu funguje?

Vaší nemovitosti si pronajme přímo realitní společnost PATREAL, která letos oslavila své 25 leté působení na trhu. Ta s vámi jako nájemník uzavře řádnou smlouvu na období minimálně 24 měsíců a garantuje včasnou úhradu nájemného v předem stanovené výši. Zároveň na sebe přebírá všechny povinnosti a rizika, které jsou spojené s vyhledáním vhodného uživatele, podpisy či dodatky smluv, údržbou nemovitostí, vyúčtováním nebo přepisem energií. Každého konkrétního uživatele vaší nemovitosti, respektive podnájemníka navíc prověří v registru dlužníků a centrální evidenci exekucí. O vaši nemovitost se postará s péčí řádného hospodáře, který ručí za její stav. Zaměstnanci PATREALu chodí pronajímané nemovitosti pravidelně kontrolovat, dokumentují jejich stav a informují samotné majitele. Kromě toho zajišťují běžné opravy spojené s užíváním nemovitostí a vše za vás řeší se svými podnájemníky.

garantovany_najem_300x600px

Dostávejte garantované nájemné každý měsíc na den přesně

Chcete mít jistotu pravidelného měsíčního příjmu ve svém rodinném rozpočtu nebo při splátce hypotéky? S garantovaným nájmem od PATREALu inkasujete pravidelné platby nájemného ve vámi určený den v měsíci. Už se nemusíte bát žádných výmluv a práce s upomínáním. Realitní centrum PATREAL má za sebou tisíce spokojených klientů a jako spolehlivý a profesionální nájemník vám platí řádně a včas za všech okolností. Vůbec nezáleží na tom, zda je vaše nemovitost zrovna obsazena nebo má podnájemník potíže s placením. PATREAL bere všechny rizika na sebe. Za svojí 25 letou realitní praxi dobře ví, jak s problémovými podnájemníky efektivně komunikovat nebo jak rychle vyhledat nového zájemce. Majitelé bytů nebo domů už nemusí při pronájmu řešit žádné starosti s prázdnou nemovitostí a svými příjmy. Stačí se spolehnout na tým profesionálů s letitými zkušenostmi a využít jejich služeb.

Chcete také dlouhodobě a se zárukou vydělávat na pronájmu vaší nemovitosti a při tom se o nic nestarat? Poraďte se s odborníky z realitního centra PATREAL, které je tu pro vás již od roku 1994. Volejte zdarma 800 400 237 nebo pište na patreal@patreal.cz

publikováno: 3. 9. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.