PR článek

V dřevostavbě se nám žije ještě lépe, než nám firma slíbila!


Moderní dřevostavby_laguna-122 (5)

Chcete zjistit, jak se bydlí v moderní dřevostavbě, kterou jsme upravovali na míru zákazníkům? Vypravili jsme se za naším zákazníkem přímo k němu domů. Jak hodnotí výběr dodavatele, výstavbu a samotné bydlení, zjistíte za chvilku.

 

 

Proč jste zvolili dřevostavbu?

S manželem jsme tuto otázku hodně řešili, zda dřevostavbu nebo zděný dům, vše mělo své pro a proti, ale nakonec důvod, proč volba padla na dřevostavbu, rozhodla rychlost výstavby domu. A samozřejmě, že nás zaujal difuzně otevřený systém stěn a celková montáž domu, kterou jsme viděli na vlastní oči u domu mé sestry.

Jak vnímáte bydlení v dřevostavbě, je to rozdíl v porovnání s předchozími zkušenostmi? Jak dlouho v domě žijete?

Dům si užíváme již druhým rokem. Bydlí se nám tu velice dobře, neřekla bych, že vnímáme nějaké velké rozdíly. A když už na nějaký přijdeme, je to většinou plus pro dřevostavbu, například je v domě rychle teplo, občas si zatopíme v krbových kamnech a elektrický kotel vůbec nesepne.

Vybírali jste se mezi typovými a individuálními projekty rodinných domů?

Spíše jsme vybírali mezi typovými domy, jelikož s manželem nejsme moc nároční. V katalogu nás zaujal typový dům Laguna 121, zdál se nám pro nás jako dělaný. Zcela vyhovoval naší představě a ani teď, po dvou letech bydlení, názor neměníme. Velice nám vyhovuje.

Co rozhodovalo při výběru dodavatele vašeho domu?

Na tuto otázku máme jedinou odpověď, osobnost obchodního zástupce. Jednání s ním bylo příjemné, velmi přátelské, vstřícné. Když jsme s ním vše řešili a projednávali, považovala jsem ho za blízkého rodinného přítele, který nám pomáhal, aby se nám krásně bydlelo a na nic jsme nezapomněli.

Co Vám dělá radost a co se zvláště povedlo?

Radost nám dělá celý dům. Je takový, jaký jsme si ho přáli. Žije se nám v něm ještě lépe, než nám bylo slíbeno.

Řešili byste něco na domě jinak?

Zatím jsme na nic nepřišli, ale uvidíme časem. Žijeme v něm krátce a čas ukáže.

Co byste doporučili budoucím stavebníkům, které stavba domu čeká?

Nelekněte se, že když vám ve firmě řeknou, že stavba domu bude až za rok, z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že je to velice krátká doba na zařízení všech nutných věcí nejen kolem domu.

Ať se zájemci nebojí, z vlastní zkušenosti vím, že firma ATRIUM ve všem pomůže a poradí. A nakonec si celou stavbu budou moc užívat, protože přístup a jednání je ze strany firmy opravdu jedinečné a možná v této době až výjimečné.

Tereza K., Kladno

Dodavatel projektu a stavby

A T R I U M , s. r. o.

Lipová 1000

341 01 Horažďovice

www.atrium.cz

info@atrium.cz

+420 376 512 087

 

publikováno: 20. 3. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.