Venkovní žlaby Alcaplast odvodní váš trávník, silnice i veřejná sportoviště


Alcaplast_žlaby_home

Voda je pro naše životy velmi důležitá, když se ovšem drží tam, kde nemá, může napáchat více škody než užitku. Například sportoviště, trávníky, parkoviště nebo plochy pro chodce a cyklisty může stojatá voda poničit a také ohrozit bezpečnost jejich uživatelů. Přebytečnou vodu je proto nutné včas a správným způsobem odstranit. Jak? Odpověď známe ve společnosti Alcaplast. Nabízíme vám totiž spolehlivé a velmi variabilní venkovní žlaby, které využijete na soukromém pozemku i k odvodnění veřejných ploch.

Venkovní žlaby Alcaplast jsou vyrobené z kvalitního a odolného materiálu

Spoj venkovních žlabů AlcaplastSprávně zvolený materiál, to je zřejmě to nejdůležitější, na co je třeba při výrobě venkovních žlabů myslet. Venkovní žlaby musí totiž vydržet nepřízeň počasí, časté používání i působení nejrůznějších chemických sloučenin. Ve společnosti Alcaplast to víme a k výrobě venkovních žlabů používáme polypropylen plněný mastkem. Tento materiál je na rozdíl od ostatních pevný, ale ne křehký, snadno se tak dělí, nebo zkracuje a i vrtání děr vydrží bez porušení. Venkovní žlaby z tohoto materiálu jsou navíc odolné vůči chemikáliím, nenasákavý a snadno se udržuje.

Výhody venkovních žlabů od společnosti Alcaplast? Nízká cena a perfektní uživatelské vlastnosti

Na trhu najdete mnoho druhů venkovních žlabů, ty od společnosti Alcaplast, vám ale na rozdíl od klasických polymerbetonových žlabů nabízí řadu výhod. Jaké? Jednou z hlavních výhod je nižší pořizovací cena. I za menší náklady ale dostanete venkovní žlaby, které vás uchvátí svojí tvárností a variabilitou. Díky promyšlenému zámkovému systému totiž můžete jednotlivé žlaby libovolně napojovat ze všech stran.

Alcaplast_žlaby_standard

Venkovní žlaby Alcaplast jsou navíc velmi lehké a jejich montáž i manipulace s jednotlivými díly je tak hračka. A to ještě zdaleka není vše. Materiál, ze kterého venkovní žlaby vyrábíme je totiž recyklovatelný, ekologicky nezávadný a navíc vám garantuje neomezenou životnost venkovního žlabu.

Nabízíme venkovní žlaby pro trávníky i namáhaná parkoviště

Ve společnosti Alcaplast se snažíme vyhovět všem našim zákazníkům. Také proto se nespokojíme pouze s jedním druhem venkovního žlabu, my vám nabízíme venkovní žlaby nejrůznějších provedení a kategorií.Venkovní žlab AlcaplastVenkovní žlab Home a Home+ je například vhodný pro odvodnění sportovišť, cyklostezek, trávníků, nebo veřejných zelených ploch. Použít ho ale můžete i k odvodnění soukromých příjezdových cest a pozemků.

Venkovní žlaby řady Standard jsou pak vhodné pro chodníky, pěší zóny nebo plochy s občasným pojezdem osobních automobilů. Myslíme ale i na velmi zatěžované prostory a nabízíme vám venkovní žlaby PROFI a TOP, které si hravě poradí s odvodněním parkovišť, jízdních pruhů silnic i dalších namáhaných komunikací.


Tip: Více fotografií venkovních žlabů najdete ve fotogalerii společnosti Alcaplast

Jak sami vidíte, nabídka venkovních žlabů je ve společnosti Alcaplast skutečně široká. Ať už však vsadíte na klasické venkovní žlaby s pozinkovaným roštem, nebo dáte přednost modelu s integrovaným plastovým rámem, můžete si být jistí jeho kvalitou. Kvalita, odolnost a spolehlivost výrobku, to jsou totiž věci, na kterých si ve společnosti Alcaplast zakládáme. Vyberte si vhodný venkovní žlab i vy a zbavte se trápení se stojatou vodou jednou pro vždy.

 Alcaplast_rozstrel_zlabu

 

publikováno: 13. 4. 2015
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.