PR článek

Vrata LOMAX: Kvalita, design i nadstandardní záruka


LOMAX

Už čtvrt století mají zákazníci možnost svou garáž ozdobit garážovými vraty od firmy LOMAX. Největší český výrobce garážových vrat zaručuje vysokou kvalitu, stylový design i rychlý servis všech svých výrobků.

Tradiční česká výroba nejvyšší kvality

Firma LOMAX za 25 let své existence získala postavení jedničky na českém trhu i tisícovky spokojených zákazníků. Základem jejího úspěchu je vlastní výroba veškerých panelů přímo ve výrobní hale v Bořeticích. Díky spojení kvalitních materiálů od spolehlivých evropských partnerů a známé české zručnosti tak každý den vznikají vyladěná garážová vrata, která se mohou pochlubit prodlouženou desetiletou zárukou.

Prodloužená záruka je poskytována rovněž na kování a nepohyblivé části vrat, které se neopotřebí provozem. Jedinou podmínkou je každoroční prohlídka. Na dodávané pohony Marantec a Somfy se vztahuje záruka o délce 5 let. Společnost LOMAX garantuje záruku rychlého servisu a 100 % náhradních dílů skladem k dispozici do několika dnů po celé České i Slovenské republice.

Vrata LOMAX mají záruku 10 let

Garážová vrata bez stavebních úprav

Neumožňuje vaše garáž stavební úpravy a přesto chcete vyladěná sekční garážová vrata? Díky řešení LOMAX Easy vždy budete mít jistotu nejvyšší kvality, komfortu i designu bez jakýchkoliv kompromisů. Pomocí rámu z hliníkových profilů potažených plechem se vytvoří potřebné ostění a nadpraží. Instalace zabere jen pár hodin, už brzy se tak budete moct těšit z nových vrat LOMAX.

Sekční vrata se vždy přizpůsobí

Garážová vrata pro každého

Cílem společnosti LOMAX je pokrýt trh s garážovými vraty co nejšíře. Proto kromě uvedených sekčních garážových vrat naleznete v nabídce celou řadu dalších konstrukčních typů. Zájem je o posuvná, rolovací i dvoukřídlá garážová vrata. Samotou kategorii pak tvoří garážová vrata pro oblast průmyslu. Jedná se o zakázkovou výrobu na míru podle rozměrů konkrétní garáže. Vyberte si z více než 2500 barevných odstínů a doplňků, díky kterým budou vaše nová garážová vrata také moderním designovým kouskem.

Dvoukřídlá vrata

Během svého 25 letého působení na trhu si společnost LOMAX vybudovala svou výsadní pozici. V současnosti nabízí 5 typů garážových vrat pro domácí i průmyslové využití. Vrata jsou vyrobena v české dílně pod přísným dohledem kvality, za kterou si společnost stojí. Proto na své výrobky poskytuje nadstandardní záruku 10 let.

publikováno: 15. 5. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.