PR článek

Vstupní dveře, které vynikají skvělými izolačními vlastnostmi? Jedině LOMAX AKTIV 77


1

Pokud hledáte odolné vstupní dveře, které se mohou pyšnit prvotřídními izolačními vlastnostmi, jsou bezpečné a mají vysokou životnost, pak se obraťte na firmu LOMAX. Společnost kromě výroby nezaměnitelných garážových vrat začala vyvíjet také spolehlivá a designová řešení vchodových dveří, která se těší stále větší oblibě. Jedná se o dveře AKTIV 77. Vybírat můžete hned ze tří variant provedení, nezklame vás ani jedna.

Odolné dveře do frekventovaných prostor

Hliníkové dveře AKTIV 77 jsou ideální především do takových prostor, které jsou velmi frekventované. Dodají kouzlo vašemu domovu, ale své uplatnění najdou třeba u vchodů do panelových objektů. Jsou vyrobeny z tak odolného materiálu, že vydrží více než 50 let.

Vstupní dveře mohou být rozděleny několika příčkami anebo můžete zcela skrýt rám křídla. Záleží jen na váš, co více lahodí vašemu oku. Výhodou není jen moderní design, ale i odolnost materiálu, jelikož dveře se i po dlouhém užívání nedeformují a vypadají stále jako nové.

Dveře se pyšní špičkovým bezpečnostním zajištěním

Dveře AKTIV 77 jsou opatřeny v základní ceně tříbodovým zámkem GU Secury, který disponuje automatickým zamykáním. Jestliže patříte mezi zapomětlivé a často nezamknete dveře, nemusíte mít obavy. Tyto chytré dveře se automaticky zamknou samy.

Pro náročnější klienty je připravena i verze se systémem BioKey® Inside. Tento moderní systém umožní otevřít dveře pouze pomocí otisku vašeho prstu, speciálního kódu anebo díky RFID čipu. Zamykání a odemykání dveří je tak stále snadnější a bezpečnější.

Skvělé tepelně-izolační vlastnosti mají dveře díky přerušení tzv. tepelných mostů. Prosklené dveře mají zateplený profil s trojsklem se šířkou 40 mm.

Vybírat můžete ze tří variant

Společnost Lomax myslela na vše a nabízí klientům dveře ve třech provedeních.

  • Klasický model AKTIV 77
  • AKTIV 77 příčkové - výplň dveří je dělená příčkami
  • AKTIV 77 Excellent - rám křídla můžete mít z obou stran skrytý

Hliníkové dveře můžete mít i v několika barvách anebo si také objednat imitaci dřeva. Dveře si lze uzpůsobit přesně na míru, vybírat si můžete také kování, madla nebo rozety. Vysoká míra individualizace pomáhá firmě Lomax ještě více uspokojovat své klienty. Dveře AKTIV 77 lze taktéž sladit s garážovými vraty.

publikováno: 26. 11. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.