Vybíráme zahradní gril


zahradni-gril-2625

Zahradní grilování je v České republice stále velmi populární. Vůně grilovaného masa na zahradě má totiž své nezaměnitelné kouzlo.

Hlavní výhodou venkovního grilování je, že ho zvládne téměř každý. Velký výběr zahradních grilů činí tento koníček ještě snazší. Na výběr dnes máte širokou nabídku elektrických zahradních grilů nebo praktických grilů na dřevěné uhlí. Oba zmiňované typy grilů mají své výhody.

Elektrické zahradní grily jsou však bezesporu jednodušším řešením. Pokud chcete prožít pravou atmosféru zahradního grilování, kupte si raději zahradní gril na dřevěné uhlí. Grily na dřevěné uhlí totiž docílí mnohem vyšší teploty než elektrické grily. Jídlo připravené na zahradním grilu na dřevěném uhlí má rovněž mnohem zajímavější a intenzivnější chuť. Na grilu na dřevěné uhlí se maso velmi snadno udí, navíc dřevěné uhlí je nositelem pradávného okouzlení světlem a hrou s ohněm.

Pokud si nezvolíte ani elektrický zahradní gril, ani gril na dřevěné uhlí, můžete ještě sáhnout po grilu na plyn. Gril na plyn je velmi jednoduchý na ovládání, stačí totiž zmáčknout jeden knoflík a plynový gril je v provozu.

Zahradní grily : www.hawaj.cz

publikováno: 19. 11. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.