PR článek

Vyzdobte svůj domov poutavými detaily v podzimním duchu


podzimní dekorace 1

Venku definitivně nadešel podzim. Příroda za okny hraje pestrou škálou sytých barev. Je chladněji, a tak stále více času trávíme ve svých domovech. Nalaďte i interiér Vašeho domova na podzimní notu. Stačí pár šikovně zvolených maličkostí!

Vyšperkujte okna

Role závěsů a záclon v interiéru našich domovů je nezastupitelná. Stylově vyzdobené okno celý prostor zútulní, doladí a ochrání před působením venkovních vlivů. Nabídka dnešního trhu je velice široká a čítá různorodé vzory a barevné kombinace. To pravé pro svůj domov si vybere jistojistě každý. Aktuálně jsou trendy syté a zemité barvy, tedy vínová, hnědá, sytě žlutá, oranžová. Barvu volte podle své nálady, případně celkové atmosféry v místnosti.

podzimní dekorace 2

Inspirace: Závěs v dezénu Earth z kolekce návrhářky Blanky Matragi. www.matejovsky-povleceni.cz

Dekorační povlak – vysoce stylová maličkost

Závěsy lze efektivně zkombinovat s dekoračními polštářky ve stejném dezénu. Nápaditý interiér toho nevyžaduje příliš, stačí pár drobných, přesto poutavých, detailů a celá místnost získá naprosto odlišný rozměr. A to platí právě pro dekorační povlaky. Jedná se o snadný a elegantní způsob, jak doladit pokoj. Materiálové provedení je 100% bavlněný satén, v nabídce jsou jak nápadité vzory a obrazy, tak jednoduchá jednobarevná provedení v široké škále odstínů.

podzimní dekorace 3

Inspirace: Dekorační povlak Misty a skotský pléd Quinn White. www.matejovsky-povleceni.cz

Hřejivý dotek podzimu

V podobě stylového plédu, který je tím pravým společníkem pro relaxační večery v teplém a klidném prostředí Vašeho domova. Vždyť, která chvíle člověka pohladí na duši víc než odpočinek v hřejivé, měkké dece s příjemnou knihou a šálkem horké čokolády v ruce. I v případě dek a plédů se vyplatí sáhnout po přírodních materiálech. Díky nim jsou deky příjemnější na omak, lépe odvádí vlhkost, při pohybu neelektrizují a stylově doplní interiér Vašeho domova. A pokud se již poohlížíte po vánočních dárkách, hebký a stylový pléd bezpochyby potěší.

podzimní dekorace 4

Inspirace: Skotská deka Skot Patrik a pléd Quinn Beige www.matejovsky-povleceni.cz

publikováno: 12. 10. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.