WC sedátko je důležitou součástí každé toalety


Výběr WC sedátka nepodceňujte. Vždyť jej používáte tak často!

Pohodlí a čistota hraje při pořizování toalety prim. Když se k tomu ale přidá ještě vysoká funkčnost a skvělá cena, je to mnohem lepší. A přesně taková jsou WC sedátka od českého výrobce Alcaplast.

WC sedátko Antibakterial

WC sedátko v modelu Antibakterial je univerzální WC sedátko vyrobené z plněného polypropylenu. Ten svými vlastnostmi zaručuje nejen stálobarevnost, ale také velkou tvarovou stálost. Navíc díky velmi nízké tepelné vodivosti tohoto materiálu WC sedátka nestudí.

Toto WC sedátko se vyznačuje pololesklým vzhledem a univerzálním použitím pro mnoho typů záchodových mís. Antibakteriální úprava tohoto WC sedátka, která je zaručena obsahem sloučenin stříbra, napomáhá redukovat hustotu bakterií až o dva řády.

WC sedátko Duroplast

Další WC sedátko od Alcaplastu, tentokrát v modelu Duroplast, je vyrobeno jak jinak než z materiálu duroplast. Tento materiál patří mezi termosety, což znamená, že WC sedátko odolává běžnému mechanickému poškození mnohem lépe, než běžná WC sedátka z polypropylenu. Také zde je velkou výhodou barevná stálost a dlouhodobě výborné mechanické vlatsnosti.

WC sedátko Softclose

Model WC sedátka Softclose se již podle svého názvu vyznačuje tím, že má bezpečnostní zpomalovací systém. Víko i sedák WC sedátka dosedají pomalu na WC mísu, a to díky zpomalovacímu mechanismu, který je uvnitř sedátka v pantu obsažen. Tento zpomalovací systém WC sedátka zabraňuje tomu, aby došlo k poškození toaletní mísy nebo také samotného WC sedátka. Navíc funguje také jako ochrana proti úrazům osob, které toto WC sedátko používají. WC sedátko Softclose je vhodné třeba také do veřejných prostor nebo pro lidi se sníženou pohyblivostí.

WC sedátko Basic

Čtvrtý z modelů WC sedátek Basic je vyrobeno z polypropylenu a zákazníka zaujmou zejména velmi příznivé ceny typů těchto sedátek.

Alcaplast: Rozšířená záruka na výrobky nainstalované certifikovaným průvodcem

Společnost Alcaplast navíc poskytuje vedle zákonné záruční lhůty také možnost jejího prodloužení a odbornou a profesionální montáž. Ta může často velmi významně ovlivnit užitnou hodnotu nejen WC sedátek, ale samozřejmě všech dalších produktů, jejich funkčnost a vaši výslednou spokojenost. Pokud si necháte výrobky společnosti Alca plast nainstalovat certifikovaným výrobcem, získáte záruční lhůtu v rozšířené formě.

publikováno: 1. 10. 2013
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.