Zabezpečení rodinného domu je důležitým krokem k ochraně majetku i soukromí každé rodiny


zabezečení rodinného domu žaluzie

Ochrana majetku a vlastního soukromí patří k nezbytnostem, na které není dobré zapomínat. Dům můžete zabezpečit několika způsoby. Kamerové systémy odradí zloděje, jsou však dosti nákladné. Mnohem příjemnější variantou jsou například bezpečnostní dveře nebo venkovní žaluzie, které v sobě ukrývají mnoho výhod.

Zabezpečení rodinného domu je základem spokojené rodiny

Zabezpečit dům je důležitý krok, a to hned z několika důvodů. Dobře a chytře zabezpečený dům je prevencí před vloupáním do domu a krádeží. Také si uchráníte své soukromí, jelikož rodinný dům je především vaše království, kde chcete mít klid a pohodu.

Ochrana majetku, soukromí a zdraví je základem šťastné a spokojené rodiny, která nemá obavy z nepříjemných a nečekaných návštěv či jiných problémů. Jak na to?

Zabezpečení rodinného domu jde například vhodnými bezpečnostními dveřmi a žauziemi.

Jak můžeme svůj majetek a soukromí chránit?

Rodinný dům můžete zabezpečit mnoha způsoby, a to přesně podle vašich potřeb a finančních možností. Mezi základní zabezpečení patří oplocený pozemek, bezpečnostní dveře, někteří sahají po kamerovém systému či ochránci v podobě čtyřnohého mazlíčka.

Skvělým způsobem zabezpečení nejen majetku, ale i vašeho soukromí, jsou venkovní žaluzie. Jejich instalace je snadná a skýtají nemalé množství výhod.

Tip redakce: Pokud se rozhodnete svůj dům zabezpečit předokenními žaluziemi, prvními kroky vás provede instruktážní video.

Předokenní venkovní žaluzie šetří energie na vytápění i klimatizaci

Jestliže stavíte nízkoenergetický nebo pasivní dům, pak vybírejte předokenní venkovní žaluzie pro pasivní domy. Investice do žaluzií se vám vrátí v několika podobách. Žaluzie jsou vyrobeny z hliníku, který odráží teplo. Sluneční paprsek se nedostane až na okno, čímž nedojde k přehřátí interiéru.

Předokenní venkovní žaluzie tak působí jako přirozená klimatizace. Teplotu v místnostech na východní nebo jižní straně můžete snížit až o 9 stupňů. A v zimě zase neutratíte za vytápění tolik, jelikož žaluzie zabraňují taktéž ochlazování okenního skla a úniku tepla.

Předokenní venkovní žaluzie chrání vaše soukromí i teplotu interiéru.

Venkovní žaluzie ochrání vaše soukromí a zvýší zabezpečení rodinného domu

Bezpečnostní venkovní žaluzie jsou spolehlivou stínící technikou, která umožní dokonale optimalizovat zastínění. Lamely a vodící lišty přesahují přes celý okenní rám. V uzavřeném stavu tak neprochází ani kousek světla z venku. Hliníkové lamely jsou variabilní, tudíž v místnosti můžete mít úplnou tmu, plné světlo či příjemný stín.

Navíc předokenní venkovní žaluzie chrání vaše soukromí. Nikdo neuvidí vaše siluety, jako se tomu děje běžně při využívání závěsů, záclon nebo látkových rolet. Snadná je i údržba žaluzií. Bohatě stačí hadřík a mýdlová voda.

publikováno: 8. 2. 2021
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.