Zahradní párty může být skvělá i na podzim! Stačí pořídit si párty stan a plynový zářič.


plynový zářič

Léto je dávno za námi, nastal studený a sychravý podzim, a tak máme pocit, že si svoji zahradu dosyta vychutnáme až na jaře. Takhle to ale vůbec nemusí být. I nyní můžete uspořádat narozeninovou zahradní párty pro svoji širokou rodinu, nebo přátele. I svatební hostinu můžete udělat venku, stačí vybrat si mezi párty stany takový, který pojme vám požadované množství hostů a začít je zvát.Útulný, příjemný, pevný a větratelný

Možná jste už měli možnost navštívit oslavu, která byla pořádána v párty stanu. Pokud ne, vězte, že tyto stany jsou velmi pevné, vyráběné ze stejného materiálu, jako se vyrábí plachty na nákladní vozidla. Odolají mnohému a poskytnou závětří, ochranu před sluncem i deštěm v kterémkoli měsíci v roce.

Jestliže se obáváte studeného počasí, i tady nejsou obavy na místě. K dostání jsou plynové zářiče, které vytvoří během několika minut příjemné prostředí všude, kde potřebujete. Jsou vzhledově velmi hezké, nenaruší sváteční atmosféru a jsou používány nejen při oslavách, ale také venkovních akcích pro děti nebo v restauracích a jejich venkovních, krytých terasách či zahrádkách.

Myslete na detaily

Aby se hosté cítili skutečně dobře, zajistěte dostatek místa na sezení. Oblíbené jsou například snadno složitelné lavice a stoly, které uložíte např. na půdu a využijete je opět při první možné příležitosti.

Potřeba je myslet i na dostatek teplých a studených nápojů. Chcete-li být dokonalí, pořiďte výčep a udělejte radost nejen všem mužům. Výčepní sestavy nejsou drahé a dovedou ochladit lahodný pivní mok během několika minut. K nákupu můžete získat dopravu zdarma a zajímavý dárek, jako např. sanitační adaptér Lindr bajonet.

domácí výčep

Přesvědčte se sami, že i nyní se dá slavit venku. Na stránkách Hawaj.cz najdete vše potřebné pro pohodlí vás i hostů. Překvapte je a pozvěte je na zahradní párty v době, kdy by to zaručeně nečekali.

publikováno: 30. 11. 2015
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.