Zařizujete nový domov, nebo rekonstruujete? Využijte půjčku na bydlení.


Půjčka na bydlení

V životě každého z nás se alespoň jednou odehraje situace, kdy se stěhujeme, nebo rekonstruujeme stávající bydlení. Právě s jarem se do těchto životních změn pouští nejvíce mladých párů i rodin s dětmi, případně lidí, kteří žijí single. Jestliže i vy plánujete razantní změnu, čeká vás život v novém, nebo jste se rozhodli změnit ráz kuchyně, ložnice či koupelny, určitě vás bude zajímat, jakou finanční pomoc můžete využít.


Vyberte si výhodnou půjčku a modernizujte

Na finančním trhu najdete velké množství různých typů půjček a úvěrů. Abyste nezvolili nějakou, která je nevýhodná a naopak sáhli po té, se kterou budete plně spokojeni, pokryje všechny náklady a přitom nezatíží vaši peněženku víc, než je nutné, porovnejte si nabídky jednotlivých společností. Toto je důležité udělat s dostatečným předstihem, abyste měli dostatek času na rozmyšlenou a konzultaci s vaší drahou polovičkou nebo rodinou.

Srovnání je naprosto jednoduché a zvládne ji i ten, kdo si s internetem příliš nerozumí. Stačí uvést, jak vysokou půjčku potřebujete, jakou splátku jste schopni měsíčně splácet, příp. využít filtr, prostřednictvím kterého se vám zobrazí jen půjčky bez poplatků, bez nahlížení do registrů, bez doložení příjmů, s bonusy a výhodami a mnohé další. Během chvilky se vám zobrazí nejvýhodnější nabídky seřazeny od nejlepší po méně výhodné.

Bydlení může být během chvíle plně dle vašich představ

Půjčka na bydlení vám umožní realizovat vaše sny. Nemusí se vždy jednat o dlouhodobý finanční produkt, ale vybrat si můžete i typ, který má kratší dobu splatnosti. Jde o předhypoteční úvěr. Pomůže překlenout období mezi vznikem nákladů a uložením zástavního práva na pořízenou nemovitost. Použít jej můžete ale i na financování nákupu obecních či družstevních bytů, jejichž vlastníky se majitelé stávají až po splacení jistiny úvěru. Řešením je i v případě, kdy odkupujete dům nebo byt z dražby, aukce nebo od obce.

Díky srovnání finančních produktů si budete jisti, že jste zvolili nejvýhodnější typ financování vaší nemovitosti nebo rekonstrukce.

publikováno: 30. 3. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.