Zařizujete si inteligentní domácnost? S Black friday to zvládnete nejen chytře, ale i levně!


3

Kdo si po cestě do práce či na dovolenou nesnaží vzpomenout na to, zda před odchodem zamknul dveře, vypnul kávovar a zhasnul všechna světla? Stačí, aby se nám na chvíli zatoulala hlava a dostaneme se do automatického módu, kdy tyto věci děláme zcela nevědomě a za pár minut už si nedokážeme vybavit, zda jsme je skutečně udělali, nebo ne. Naštěstí v dnešní době existuje řada inteligentních zařízení, která tyto věci udělají za nás, nebo nám alespoň umožní se na dálku přesvědčit o tom, že je vše tak, jak má být.

Jestliže i vy uvažujete o tom, že svou domácnost posunete na další úroveň s chytrým vybavením, pak pro vás nastala ta nejvhodnější doba na to, abyste tak skutečně učinili. Blíží se totiž Black friday - největší nákupní svátek roku. Právě v tento den klesají ceny veškerého zboží nejníže za celý rok, což se pochopitelně týká i elektroniky. Které inteligentní doplňky by ve vaší domácnosti neměly chybět? Pojďme se na ně podívat!

Termostat nové generace

Vzhledem k aktuálním cenám plynu a elektřiny je jasné, že nikdo nebude chtít byt či dům vytápět zbytečně. Díky moderním, chytrým termostatům už nebudete muset myslet na to, zda jste před odjezdem na dovolenou vypnuli topení či klimatizaci, udělají to totiž za vás. Jsou natolik inteligentní, že dovedou rozpoznat vaše návyky i to, že zrovna nejste doma a tomu pak teplotu přizpůsobí. Takový termostat můžete samozřejmě ovládat pomocí mobilní aplikace, takže můžete teplotu v místnosti změnit, i když zrovna budete na druhém konci světa.

Chytré žárovky nabízejí víc než jen svícení

Až budete listovat Datart Black friday letákem, určitě v něm narazíte i na chytré žárovky, které mezi zákazníky momentálně zažívají obrovský boom. K jejich rozsvícení a zhasínání už nejsou potřeba klasické vypínače. Vše totiž zvládnete pomocí mobilní aplikace. Jejím prostřednictvím navíc můžete upravovat intenzitu světla nebo jeho barvu. Žárovky mají výkon 8W a životnost až 25 000 hodin, takže vám při běžném svícení vydrží i desítky let. Díky akcím, které si pro vás Datart Black friday přichystá, za ně navíc utratíte jen polovinu, a to už se skutečně vyplatí.

Okna i dveře pod kontrolou

Další vychytávkou, která vás zbaví obav na cestách a udrží váš domov v bezpečí, i když jste na kilometry daleko, je magnetický kontakt. Jedná se o čidla, která se umístí na dveře a okna, kde snímají, zda jsou otevřená či zavřená. Nepřináší však pouze pocit bezpečnosti, ale také pohodlí a úspory v domácnosti. Čidla při větrání automaticky vypnou topení, takže se vyhnete tomu, že byste topili naprázdno, nebo například rozsvítí světla v momentě, kdy dorazíte domů. Okay elektro má podobná čidla ve stálé nabídce, takže je dost možné, že je najdete v Okay elektro Black friday letáku s příznivou akční cenovou.

Nezapomínejte na útulnost

Dejte však pozor, abyste na úkor chytrosti váš domov nezbavili útulnosti, která je pro to, abychom se v něm dokázali uvolnit a relaxovat, naprosto nezbytná. Obrovský podíl na tom, jak se doma budeme cítit, mají ty největší drobnosti jako třeba doplňky. Až si tedy během Black Friday 2019 budete vylepšovat své bydlení, podívejte se, jaké akce přináší třeba Pepco leták, a příval nových technologií vyvažte i bytovými doplňky, které se postarají o to, že se váš dům nestane jedním velkým chytrým zařízením, ale zůstane pro vás domovem.

publikováno: 31. 10. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.