PR článek

Zveme vás na den otevřených dveří Alcaplast 2018!


den otevřených dveří Alcaplast 2018

Přijďte nahlédnout pod pokličku výrobě elegantních oceněných produktů, zhlédnout nově natočený snímek Alcaplastu a zároveň připravte zábavné odpoledne pro svoje ratolesti. Čeká vás bohatý doprovodný program, atraktivní soutěže pro děti a nebude chybět ani nabídka moravských vín.

Kdy a kde se bude den otevřených dveří Alcaplast konat??

Den otevřených dveří proběhne v sobotu 22. září 2018 od 13:00 do 18:00. Program se uskuteční přímo ve výrobních areálech společnosti Alcaplast v Lanžhotské ulici v Břeclavi a část akce se také odehraje ve školícím středisku Alcaplast Academy v Bratislavské ulici v Břeclavi. 

Co vás čeká a nemine na dni otevřených dveří Alcaplast?

Odhalíte proces výroby všech inovativních designových produktů. Zároveň můžete proniknout do světa multifunkčních robotů a nenahraditelných strojů. Připraveny pro vás budou komentované prohlídky, při kterých si můžete projít moderní Alcaplast Academy a navíc bude také probíhat mimořádné promítání nově natočeného filmu o společnosti!

Zabavíme i ty nejmenší návštěvníky

Abyste si mohli užít den otevřených dveří Alcaplast s celou rodinou, bude samozřejmě připravený i program pro děti. Kromě běžných aktivit, jako je malování na obličej, skákací hrad či trampolína, můžete také děti zapojit do soutěží o věcné ceny. A to stále není vše! Proběhnou také ukázky hasičské techniky a jízdy na motokárách. K dispozici bude také fotokoutek - zážitky si tak můžete odnést i domů.

Chybět nesmí občerstvení a doprovodný program

Celým odpolednem vás provede moderátorka Rádia JIH - Renata Janovíčková. Proběhnou rozhovory s nejvyššími manažery společnosti a o hudbu se postará DJ Lucas. Navíc pro vás exkluzivně zatančí mistři světa E. M. Dancers.

A protože se den otevřených dveří Alcaplast koná v Břeclavi, nemůžeme opomenout také ochutnávku vynikajícího vína! Pro návštěvníky bude připravena nabídka vín z valtického Vinařství Obelisk, které mimo jiné také patří majitelům společnosti Alcaplast.

Více informací o dni otevřených dveří Alcaplast 2018.

publikováno: 7. 9. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.