Ekocis s.r.o.- čističky odpadních vod

Potřebujete domácí čistírnu odpadních vod? Nebo zajistit vodoměrnou šachtu či přečerpávací stanici? Obracejte se na firmu Ekocis s.r.o., která sídlí v Bubovicích. Zaměřuje se na výrobu, prodej i servis čistíren odpadních vod, vodoměrných šachet, přečerpávacích stanic i plastových bazénů. Spolehněte se na rychlé a příjemné jednání, kvalitní výrobky i servis.  

Domácí čistírna odpadních vod EKOCIS

Společnost Ekocis s.r.o. pro vás zajistí domácí čistírnu odpadních vod, která si efektivně a ekologicky poradí s odpadní vodou v rodinném domě či jakémkoliv jiném objektu. Čistírna je skvělý způsob pro všechny, kteří nemají přístup k veřejné kanalizaci. Bakterie v čističce rozloží znečištění ve vodě s účinností až 97 %.

Výhody domácích čistíren vod Ekocis:

  • Ušetříte na stočném
  • Nízké provozní náklady
  • Bez náročných stavebních úprav
  • Uvedení do provozu zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Běží tiše a bezpečně

Přečerpávací stanice a vodoměrné šachty

Vodoměry je někdy potřeba mít venku, a to například z technických důvodů. V takovém případě je zapotřebí vodoměrná šachta, která se usazuje do země a je vybavena pochozími poklopy. Firma vám zajistí plastovou vodoměrnou šachtu, která je levná, kvalitně zpracována a 100 % voděodolná.

Mezi další nabízené produkty patří i přečerpávací stanice, které využijete pro přečerpání odpadních vod do tlakové, spádové nebo gravitační kanalizace. Přečerpávací stanice od firmy Ekocis s.r.o. nevyžadují obetonování, instalace je proto rychlá a nenáročná.

Septiky a jímky

Od firmy si nechte zařídit i septiky a jímky. Spolehnout se můžete na kvalitně odvedenou práci a rychlé jednání. Na webových stránkách se můžete podívat, co vše firma nabízí. Pokud si nejste jisti, co vybrat, napište email, zavolejte nebo se vydejte přímo na pobočku. Poradí vám, jaký septik a jímka se hodí právě pro vás a vaše potřeby a možnosti. Nebo zadejte na webu poptávku a někdo z pracovníků se vám v co nejbližší možné době ozve.

 

Green Waste Services, s.r.o.: recyklace odpadů a třídění, Rovensko pod Troskami

U Mlýna 302, 512 63 Rovensko po Troskami
+420 776 181 728
Firma Green Waste Services (GWS) je autorizovaná společnost pro zpracování odpadů. Poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství a recyklace odpadů. Mezi ně patří zvláště sběr, výkup, úprava a využití nebo odstranění odpadů s důrazem na jejich maximální využitelnost. Firma se specializuje také na likvidaci nebezpečných odpadů. Recyklace odpadů Mladá Boleslav a okolí O sběrné suroviny a jejich svoz se pravidelně stará společnost Green Waste Services. Disponuje svozovou technikou a využívá moderní technologie pro recyklovatelné zpracování druhotných surovin. Provozovna se sběrnou surovin se nachází v obci Rovensko pod Troskami, své služby však firma zajišťuje v širším okolí Mladé Boleslavi a po domluvě i v rámci celé republiky. Sběrné suroviny (barevné kovy, plasty, papír) se dále zužitkují Dnešní konzumní společnost denně vyprodukuje několik desítek tisíc tun odpadu. Recyklace odpadů je přitom alfou a omegou ke zlepšení životního prostředí pro budoucí generace. Technologie společnosti GWS dokáží z odpadu oddělit základní suroviny, které poslouží k další výrobě. Firma podnikům či obcím dodá odpadové nádoby, do kterých mohou třídit jednotlivé sběrné suroviny – papír, plast nebo kovy. Čištění kanalizací a odstraňování havárií Recyklace odpadů není jedinou náplní společnosti GWS. Ta zajišťuje i čištění ucpaných kanalizací a s tím spojené řešení případných havárií. Výkonné stroje pomocí vysokotlaké technologie ucpané kanály zprůchodní a následně odsají nahromaděné nečistoty. Po obnovení průchodnosti kanálu se provedou kamerové zkoušky, které splňují zákonem stanovené požadavky. Služby tohoto typu poskytuje firma také pro průmyslové lapoly.

Petr Novák s.r.o. - Likvidace odpadů České Budějovice

J. Plachty 1365/8, 370 04 České Budějovice
+420 605 216 243
Ekologická likvidace odpadů  Společnost Petr Novák s.r.o. - Likvidace odpadů České Budějovice se již přes 20 let zabývá prodejem, výkupem i likvidací veškerých druhotných surovin a odpadů. Firma vykupuje papíry i kovové odpady, zajišťuje skartace dokumentů anebo pomáhá při sběrných akcích ve školách. Snahou je poskytovat zákazníkům ty nejlepší ceny, které se neustále aktualizují.
Nákladní doprava a zemní práce Emil Fraňo se zaměřuje na veškeré služby v oblasti nákladní dopravy a zemních prací. Firma má k dispozici kvalitní strojní vybavení a rozsáhlý vozový park, díky kterému je schopna zajistit autodopravu i zemní práce velkého rozsahu. Zajišťuje přepravy nákladů, kopání základů staveb, drenáže, bagrování a další související služby.

Jihosepar a.s.: specialista na odpadové hospodářství, Vimperk

Špidrova 128, 385 17 Vimperk
+420 773 899 130
Svoz a zpracování odpadu v jižních a severních Čechách Akciová společnost Jihosepar se od roku 2011 zaměřuje na řešení situace odpadového hospodářství v jižních a severních Čechách. Pomoc s odpadovým hospodářstvím nabízí firmám, obcím, školám i živnostníkům. Zajišťuje svoz odpadu, jeho úpravu a následné předání konečným zpracovatelům. V neposlední řadě se zabývá obchodní činností.

Pasport stavby – k čemu slouží a proč ho musíte mít i vy

Víte o někom kdo provádi pasportizaci domu v okese Benešov?

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Dobrý den, je nám líto, že se váš soused bezohledně choval při odstraňování eternitu ze střechy. Situace, kter...

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Náš bezprostřední soused několik metrů od nás, také měnil eternit prostřednictvím odborné firmy, která však ev...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...