FACTOR.E, s.r.o.: prověřování a dezinfekce systémů teplé vody, Brno

Společnost FACTOR.E, s.r.o. se dlouhodobě zaměřuje na prověřování a dezinfekci distribučních systémů teplé vody. Potřebujete zajistit posouzení vodního systému, vzorkování nebo akreditovanou analýzu legionel? I v takovém případě se obraťte na zmiňovanou firmu, která sídlí v Brně na adrese Masná 189/5.

Dezinfekce distribučních systémů teplé vody

Systémy přípravy a distribuce teplé vody musí mít dlouhodobou životnost a pravidelnou údržbu a kontrolu. Této činnosti se věnuje společnost FACTOR.E, která provádí profesionální dezinfekce distribučních systémů teplé vody. Zabývá se také prověřováním dezinfekce vody jako trvalého hygienického zabezpečení, které má minimalizovat riziko výskytu bakterií rodu Legionella.

Součástí poskytovaných služeb je celkové posouzení vodních systémů a navrhování vhodných opatření. Svým zákazníkům zajišťuje také dodávky a montáže dezinfekčních technologií. Potřebujete poradit v oblasti dezinfekce a prověřování distribučních systémů? Obraťte se na zmiňovanou společnost, která vám v rámci odborného poradenství doporučí vhodné řešení.

Vzorkování a analýzy vody

Mezi důležité činnost společnosti FACTOR.E patří také provádění odběrů, vzorkování a analýzy vody na přítomnost legionel. Posuzování vodních systémů je prováděno v akreditovaných laboratořích. Výsledky jsou velmi přesné a usnadňují navržení případných opatření, které riziko výskytu bakterií rodu Legionella minimalizují. Firma zajistí také měření chlordioxidu a další odborné analýzy.

Minimalizace rizika výskytu legionel

Legionely pro lidský organismus představují závažné zdravotní riziko, jsou častou příčinou legionářské nemoci nebo pontiacké horečky. Protože se bakterie z rodu Legionella mohou vyskytovat právě v distribučních sítích teplé vody, je třeba systémy pravidelně kontrolovat a opatřit je kvalitními dezinfekčními technologiemi. Minimalizujte riziko výskytu legionel. Obraťte se na společnost FACTOR.E, která zajistí analýzy, prověřování i samotnou dezinfekci.

 

Václav Jung – RENWEL: prodej plastových, skleněných a kosmetických obalů, Plzeň

Vojanova 744/17, 318 00 Plzeň - Skvrňany
+420 603 231 866
Společnost Václav Jung – RENWELL působí na trhu již od roku 1997. V počátcích podnikání se firma soustředila na prodej uzávěrů na plastové lahve, skelněné lahvičky a další nádoby. Sortiment doplnila kapacími vložkami a plastovými zátkami. Nabídka sortimentu se postupně rozšiřovala, v současné době společnost RENWELL se sídlem v Plzni nabízí nepřeberné množství lahví, rozprašovačů, dávkovačů a dalších obalů s využitím v různých odvětvích. Plastové lahve, skleněné lahvičky a další obaly Firma Václav Jung – RENWELL prodává plastové rozprašovače a dávkovací pumpy, plastové lahve a lahvičky v objemech od 10 ml do 1 l, také lékárenské i kosmetické kelímky. V roce 2005 zahájila také prodej lékovek z hnědého skla v objemech od 5 do 250 ml. V případě zájmu firma dodá jak klasické uzávěry, tak uzávěry s pojistným kroužkem, které zajistí originalitu balení. Rozsáhlý výběr obalového sortimentu doplňují kapací vložky, zátky, mechanické rozprašovače a další sortiment. Je na vás, kolik obalů si objednáte Jednou z předností firmy Václav Jung – RENWELL je možnost nákupu zboží v libovolném množství. Plastové lahve a většinu výrobků nemusíte odebírat v paletovém nebo krabicovém množství. Zadejte přesný počet požadovaných kusů a ten si také odvezete. Jedinou výjimkou jsou skleněné lahvičky, u kterých je stanoven minimální odběr 1 balení. Veškerý obalový sortiment dodá firma v krátkých dodacích lhůtách a podle zadaných parametrů. Obaly nachází využití v mnoha odvětvích, od kosmetiky po lékárenství.
Geopatogenní zóny a jejich odstranění Geopatogenní zóny jsou oblasti, které působí negativně na lidský organismus. Nemocemi pocházejících tzv. ze země se zabývají léčitelé po celém světě už dlouhá staletí. Účinky geopatogenních zón se liší a většina lidí ani neví o jejich působení. Přístroj Somavedic je účinným řešením pro trvalé odstranění geopatogenních zón.

Úpravna vody Praha 6

Podbabská 2582/30, 160 00 Praha 6 - Dejvice
+420 222 520 521
Úpravna vody Aqua Cleer, s.r.o., Praha 6 Firma Aqua Cleer s.r.o., založená již v roce 1995 ve městě Praha 6, se zabývá především dodávkou, instalací a servisem technologií pro úpravu vody. Společnost nabízí úpravny vody pro chladící okruhy, zvlhčovače, kotelny i pro úpravu pitné vody. Spolehnout se můžete na precizně odvedenou práci, vstřícní a profesionální přístup i skvělé ceny.

DELTA Technologie s.r.o.: výroba a servis čistíren odpadních vod, Hodonín

Domažlická 1256/1, 130 00  Praha - Žižkov
+420 515 536 652
Výroba a servis čistíren odpadních vod Společnost DELTA Technologie se zaměřuje na výrobu a servis čistíren odpadních vod. Vyvíjí kvalitní technologie pro čištění vody, která může být kontaminována těžkými kovy, ropnými látkami či znečištěním potravinářského charakteru. Kromě ČOV vyrábí a prodává i odlučovače tuků, lapoly, zásobní nádrže na vodu a pestrou nabídku příslušenství.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...