FACTOR.E, s.r.o.: prověřování a dezinfekce systémů teplé vody, Brno

Společnost FACTOR.E, s.r.o. se dlouhodobě zaměřuje na prověřování a dezinfekci distribučních systémů teplé vody. Potřebujete zajistit posouzení vodního systému, vzorkování nebo akreditovanou analýzu legionel? I v takovém případě se obraťte na zmiňovanou firmu, která sídlí v Brně na adrese Masná 189/5.

Dezinfekce distribučních systémů teplé vody

Systémy přípravy a distribuce teplé vody musí mít dlouhodobou životnost a pravidelnou údržbu a kontrolu. Této činnosti se věnuje společnost FACTOR.E, která provádí profesionální dezinfekce distribučních systémů teplé vody. Zabývá se také prověřováním dezinfekce vody jako trvalého hygienického zabezpečení, které má minimalizovat riziko výskytu bakterií rodu Legionella.

Součástí poskytovaných služeb je celkové posouzení vodních systémů a navrhování vhodných opatření. Svým zákazníkům zajišťuje také dodávky a montáže dezinfekčních technologií. Potřebujete poradit v oblasti dezinfekce a prověřování distribučních systémů? Obraťte se na zmiňovanou společnost, která vám v rámci odborného poradenství doporučí vhodné řešení.

Vzorkování a analýzy vody

Mezi důležité činnost společnosti FACTOR.E patří také provádění odběrů, vzorkování a analýzy vody na přítomnost legionel. Posuzování vodních systémů je prováděno v akreditovaných laboratořích. Výsledky jsou velmi přesné a usnadňují navržení případných opatření, které riziko výskytu bakterií rodu Legionella minimalizují. Firma zajistí také měření chlordioxidu a další odborné analýzy.

Minimalizace rizika výskytu legionel

Legionely pro lidský organismus představují závažné zdravotní riziko, jsou častou příčinou legionářské nemoci nebo pontiacké horečky. Protože se bakterie z rodu Legionella mohou vyskytovat právě v distribučních sítích teplé vody, je třeba systémy pravidelně kontrolovat a opatřit je kvalitními dezinfekčními technologiemi. Minimalizujte riziko výskytu legionel. Obraťte se na společnost FACTOR.E, která zajistí analýzy, prověřování i samotnou dezinfekci.

 

Václav Jung – RENWEL: prodej plastových, skleněných a kosmetických obalů, Plzeň

Vojanova 744/17, 318 00 Plzeň - Skvrňany
+420 603 231 866
Společnost Václav Jung – RENWELL působí na trhu již od roku 1997. V počátcích podnikání se firma soustředila na prodej uzávěrů na plastové lahve, skelněné lahvičky a další nádoby. Sortiment doplnila kapacími vložkami a plastovými zátkami. Nabídka sortimentu se postupně rozšiřovala, v současné době společnost RENWELL se sídlem v Plzni nabízí nepřeberné množství lahví, rozprašovačů, dávkovačů a dalších obalů s využitím v různých odvětvích. Plastové lahve, skleněné lahvičky a další obaly Firma Václav Jung – RENWELL prodává plastové rozprašovače a dávkovací pumpy, plastové lahve a lahvičky v objemech od 10 ml do 1 l, také lékárenské i kosmetické kelímky. V roce 2005 zahájila také prodej lékovek z hnědého skla v objemech od 5 do 250 ml. V případě zájmu firma dodá jak klasické uzávěry, tak uzávěry s pojistným kroužkem, které zajistí originalitu balení. Rozsáhlý výběr obalového sortimentu doplňují kapací vložky, zátky, mechanické rozprašovače a další sortiment. Je na vás, kolik obalů si objednáte Jednou z předností firmy Václav Jung – RENWELL je možnost nákupu zboží v libovolném množství. Plastové lahve a většinu výrobků nemusíte odebírat v paletovém nebo krabicovém množství. Zadejte přesný počet požadovaných kusů a ten si také odvezete. Jedinou výjimkou jsou skleněné lahvičky, u kterých je stanoven minimální odběr 1 balení. Veškerý obalový sortiment dodá firma v krátkých dodacích lhůtách a podle zadaných parametrů. Obaly nachází využití v mnoha odvětvích, od kosmetiky po lékárenství.
Geopatogenní zóny a jejich odstranění Geopatogenní zóny jsou oblasti, které působí negativně na lidský organismus. Nemocemi pocházejících tzv. ze země se zabývají léčitelé po celém světě už dlouhá staletí. Účinky geopatogenních zón se liší a většina lidí ani neví o jejich působení. Přístroj Somavedic je účinným řešením pro trvalé odstranění geopatogenních zón.

Úpravna vody Praha 6

Podbabská 2582/30, 160 00 Praha 6 - Dejvice
+420 222 520 521
Úpravna vody Aqua Cleer, s.r.o., Praha 6 Firma Aqua Cleer s.r.o., založená již v roce 1995 ve městě Praha 6, se zabývá především dodávkou, instalací a servisem technologií pro úpravu vody. Společnost nabízí úpravny vody pro chladící okruhy, zvlhčovače, kotelny i pro úpravu pitné vody. Spolehnout se můžete na precizně odvedenou práci, vstřícní a profesionální přístup i skvělé ceny.

DELTA Technologie s.r.o.: výroba a servis čistíren odpadních vod, Hodonín

Domažlická 1256/1, 130 00  Praha - Žižkov
+420 515 536 652
Výroba a servis čistíren odpadních vod Společnost DELTA Technologie se zaměřuje na výrobu a servis čistíren odpadních vod. Vyvíjí kvalitní technologie pro čištění vody, která může být kontaminována těžkými kovy, ropnými látkami či znečištěním potravinářského charakteru. Kromě ČOV vyrábí a prodává i odlučovače tuků, lapoly, zásobní nádrže na vodu a pestrou nabídku příslušenství.

Co všechno můžete usušit v sušičce na ovoce

V sušičce sušíme šípky, bylinky, houby. Dnes zkusím jabka. Oloupu slupku, protože posledně jsme zjistili, že t...

Jak zařídit dětský pokoj? Pracujte chytře s prostorem, barvami i kreativními doplňky

Krásný článek, já jsem nikdy neměla tak kreativního ducha, když jsem zařizovala pokoj pro staršího syna. Teď p...

Společenství vlastníků jednotek

vlastník nebytového prostoru se domáhá všech práv jako by to byl byt , co vy na to ?

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...