MONTplast CZ, s.r.o.: zastřešení bazénů a zimních zahrad, Veselí u Přelouče

Společnost MONTplast CZ s.r.o. se zaměřuje na výrobu a montáže zastřešení bazénů a zimních zahrad. Zkušenosti má s různými typy zastřešení, a tak je schopna zajistit realizaci pro konstrukce typických i atypických tvarů všech velikostí dle přání a požadavků zákazníka. Sortiment zahrnuje i mnoho dalších výrobků, mezi které patří například zahradní domky, prodejní stánky, zahradní nábytek, hliníkové pergoly, garážové stání a mnoho dalšího.

Zastřešení bazénů

Máte venkovní bazén? Vybavte jej zastřešením, který zabrání znečištění vody a prodlouží koupací sezónu. Společnost MONTplast vyrábí různé typy zastřešení ze systémových hliníkových profilů opatřených povrchovou úpravou. Jako prosklívací materiál využívá společnost nejčastěji komůrkové polykarbonátové desky s UV stabilizací. K dispozici jsou v různém barevném provedení od čiré přes mléčnou po bronzovou, modrou či zelenou. Zastřešení bazénu lze prosklít také kompaktními PC deskami, které jsou absolutně průhledné. S výběrem vhodného řešení nadzemního, zapuštěného i kulatého bazénu a s postupem montáže vám pomohou odborníci z MONTplast CZ.

Bazénové haly i zimní zahrady

Zmiňované společnost se věnuje také realizacím bazénových hal či zimních zahrad. Bazénové haly vyrábí z hliníkových profilových systémů. Jako střešní krytina se nejčastěji používají polykarbonátové komůrkové desky, do svislých stěn firma montuje izolační skla s vlastnostmi dle požadavků zákazníka.

Také zimní zahrady, které jsou stále vyhledávanější součástí rodinných domů, vyrábí z hliníkových profilových systémů. Společnost zajistí vše od profesionálního návrhu přes dopravu na míru zhotovené konstrukce po samotnou montáž.

Další sortiment

Společnost MONTplast se zabývá výrobou, montáží a prodejem i mnohého dalšího sortimentu. Vyrábím a montuje například pergoly, altány, verandy, skleníky, garážové stání či pásové světlíky. V nabídce nechybí ani zahradní domky a chatky, domky na nářadí, prodejní stánky, zahradní nábytek z masivu, dřevěné masivní houpačky, hliníkové pergoly nebo hliníkové garážové stání. Firma dále vyrábí celohliníkové a ocelové konstrukce, zajišťuje autodopravu do 12 tun a věnuje se také dopravě a rozvozu betonu.

Markéta Pilná: PLACHTÁRNA HOSTIVICE

Jana Nepomuckého 92, areál strojíren, 252 19 Chrášťany, Praha-západ
+420 220 981 091
  Potřebujete vyrobit krycí plachty na bazén, přístřešky nebo jiné druhy plachet a máte specifické požadavky? PLACHTÁRNA HOSTIVICE se zaměřuje na zakázkovou výrobu plachet z kvalitních voděodolných materiálů. Stačí firmě zadat rozměry, tvar nebo barvu a v krátkém časovém horizontu vám vyrobí plachty na zakázku. Firma sídlí v obci Hostivice (Praha-západ) v areálu PREX.

Plachtárna Hostivice - zakázková výroba plachet

Čsl. armády 16, 253 01 Hostivice
+420 220 981 091
Plachtárna - zakázková výroba plachet Plachtárna v Hostivicích již řadu let nabízí zakázkovou výrobu plachet na lodě, přívěsné vozíky i bazény nebo pergoly. Společnost vám do několika dní vyrobí plachtu podle vašich představ z kvalitních materiálů. Spolehnout se můžete na vstřícnost, individuální přístup i precizně odvedenou práci. bazény • lodě a jachty • pergoly • vozíky • stany • slunečníky
Společnost UNISORT s.r.o. s provozovnou u Poříčí nad Sázavou se zabývá prováděním stavebních prací a prodejem výrobků pro dům a zahradu. Své služby nabízí především klientům ze Středočeského kraje a z Prahy. V případě zájmu se postará o dodávku a kompletní realizaci garáží, přístřešků, bazénů, septiků, jímek, plotových systémů, pokládku dlažby, dřevěné terasy či kanalizace. Provádí také různé stavební práce, zateplování domů a opravy fasád. Zkušenosti má i s přestavbou bytových jader a opravami interiérů. Společnost UNISORT získala svou oblibu především pro rozsáhlý výběr produktů ověřené kvality za výhodnou cenu. Hospodaření s vodou a prodej bazénů Chystáte se realizovat moderní a účinný systém pro hospodaření s vodou? Ať už chcete pořídit pouze kvalitní výrobky nebo hledáte kompletní řešení včetně realizace, UNISORT s.r.o. vám vyjde vstříc. Společnost zajišťuje prodej jímek, septiků, nádrží a žump, prodává čistírny odpadních vod, čerpací techniku (čerpadla i vodárny) a filtrační systémy různého typu. Veškerý prodávaný sortiment je nabízen včetně souvisejících prací. Uvažujete o stavbě bazénu?? Po konzultaci je společnost schopna zajistit nejen prodej bazénu, ale především jeho kompletní realizaci od výkopu po okolní úpravy. V případě potřeby provede zemní a výkopové práce a postará se o realizaci kanalizačních a vodovodních přípojek. O služby společnosti mají zájem klienti z Poříčí nad Sázavou, Prahy a mnoha měst a obcí ve Středočeském kraji. Garáže, ploty, dlažby a obklady Společnost UNISORT s.r.o. usiluje o poskytování co možná nejširšího výběru produktů pro dům a zahradu a nabízí tak i dodávku a montáž garáží (panelových, skeletových nebo ocelových), přístřešků, pergol, plotů a vrat. Veškerý nabízený sortiment je společnost schopna dodat formou dodávky na klíč. V neposlední řadě se postará o dodávku a montáž dlažeb a obkladů. Díky týmu zkušených řemeslníků zajistí i kompletní stavební či údržbářské práce v Praze a širokém okolí. Velká část nabízeného sortimentu je k zakoupení v internetovém obchodu společnosti.
Společnost Vipeizol se zaměřuje dlouhá léta na hydroizolaci, opravy střech a klempířství. Zajistí komplexní služby týkající se těchto činností s profesionálním přístupem a za férové ceny. Opraví také střechu domu nebo zajistí izolaci bazénu.

Příspěvek na bydlení pomáhá nejen sociálně slabším

Jdou to bláboly,Zajímalo by mě,jestli min. Jurečka viděl někdy ten formulář.
Ctějí tam podrobně rozepsat nákla...

Pohlcovač vlhkosti pomůže doma vytvořit zdravé prostředí

Vlhko je strašná mrška. My se s tím občas pořád potýkáme, hlavně v koupelně, děti nám po koupání zapomínají ot...

Zařizujete dětský pokoj? Známe vychytávky, ze kterých budou děti nadšení!

Dobré tipy, jak zařídit pokojíček. My se příkláníme k tomu, abychom dětem poskytli co nejvíce nábytku i hraček...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...