TEPLO T s.r.o.

TEPLO T s.r.o.

CIUR a.s. – Izolujzdrave.cz: kvalitní tepelná izolace

Pražská 1012, 250 01 Brandýs nad Labem
+420 800 888 959
CIUR a.s. – Izolujzdrave.cz Kvalita tepelné izolace není důležitá jen pro úsporu za vytápění, ale také pro zlepšení zdravotního stavu a prevenci. Společnost CIUR a.s. se v rámci svého projektu izolujzdrave.cz stará o osvětu v oblasti tepelné izolace. Při zateplování využívá systémy, které zabraňují srážení vlhkosti v bytě a tvoření plísně.

Dodavatel plynu a elektřiny Lama energy a. s. garantuje nízké ceny

Gudrichova 763, 747 41 Hradec nad Moravicí
+420 840 111 310
Lama energy, a.s. se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá distribucí, prodejem a dodávkou zemního plynu a elektrické energie po celé České republice i na Slovensku. Zákazníci ji mohou znát pod značkou levnyplyn.cz, která poskytuje plyn a elektřinu pro domácnosti, firmy i velké podniky. Alternativa dodavatele plynu a energie s vlastní těžbou Od roku 2007, kdy se otevřel trh s energiemi, se snaží Lama energy obstát před konkurenčními konglomeráty, které dříve monopolizovaly trh. Společnost nabízí jednotlivcům možnost výběru svého dodavatele plynu a elektřiny. Domácnostem vždy garantuje levnější cenu plynu a elektřiny než dominantní dodavatelé v regionu. Velkoodběratelé naopak ocení individuální přístup ke konkrétním požadavkům a vytvoření ceníku na míru. Klíčem k udržení se na trhu je možnost samostatné těžby plynu na jižní Moravě Na komoditním trhu s energiemi bývá velmi náročné udržet se mezi téměř monopolní konkurencí. Avšak Lama energy a. s. je součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP (LEG), která se zabývá těžbou ropy a zemního plynu z tuzemských nalezišť, především na jižní Moravě. Takto vytěžený plyn pokrývá asi jednu pětinu celkové poptávky odběratelů. Může se zdát, že se nejedná o významné číslo, avšak jakékoliv nezávislé zdroje pomáhají společnosti odolat výkyvům trhu. Navíc poptávka po alternativních dodavatelích stále roste a mezi zákazníky Lama energy a. s. dnes patří významné průmyslové podniky, teplárny, nemocnice i úřady. Změna dodavatele plynu a energie ušetří výdaje na bydlení a podnikání Většina lidí nepřemýšlí denně nad nákupem plynu nebo elektřiny. Jednoduše doma rozsvítí nebo nahřívají vodu při sprchování. Spotřeba plynu a elektřiny se také špatně kontroluje a reguluje, a proto může být vyúčtování někdy velmi nepříjemným překvapením. Nový dodavatel, který garantuje nejnižší cenu v regionu, dokáže být nezávislý a snaží se o soběstačnost, pomůže ke snížení celkového účtu a spokojenosti svých zákazníků. Navíc se také věnuje distribuci virtuálního operátora LAMA mobile, který vychází vstříc českým domácnostem a firmám s levným voláním.

MEUTA – termografické měření pro energetickou úsporu

Horní Libchava 306, 471 11 Horní Libchava
+420 723 751 097
Termografické měření úniku tepla technikou špičkové kvality Technicko-odborná firma MEUTA z Horní Libchavy se zaměřuje na bezkontaktní termografické měření úniku tepla termokamerou. Jedná se o nedestruktivní metodu použitelnou všude, a to i tam, kde jsou tepelné rozdíly minimální. Ke své práci firma využívá spolehlivé výrobky švédské společnosti FLIR Systems Inc.
  Na realizaci nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb se dlouhodobě specializuje společnost Úsporné bydlení, s.r.o. Má za sebou stovky realizací dřevostaveb, a to nejen v České republice, ale i zahraničí. Velký zájem je také o modulární rodinné domy, které jsou cenově dostupné a vynikají svou variabilitou.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...