TEPLO T s.r.o.

TEPLO T s.r.o.

CIUR a.s. – Izolujzdrave.cz: kvalitní tepelná izolace

Pražská 1012, 250 01 Brandýs nad Labem
+420 800 888 959
CIUR a.s. – Izolujzdrave.cz Kvalita tepelné izolace není důležitá jen pro úsporu za vytápění, ale také pro zlepšení zdravotního stavu a prevenci. Společnost CIUR a.s. se v rámci svého projektu izolujzdrave.cz stará o osvětu v oblasti tepelné izolace. Při zateplování využívá systémy, které zabraňují srážení vlhkosti v bytě a tvoření plísně.

Dodavatel plynu a elektřiny Lama energy a. s. garantuje nízké ceny

Gudrichova 763, 747 41 Hradec nad Moravicí
+420 840 111 310
Lama energy, a.s. se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá distribucí, prodejem a dodávkou zemního plynu a elektrické energie po celé České republice i na Slovensku. Zákazníci ji mohou znát pod značkou levnyplyn.cz, která poskytuje plyn a elektřinu pro domácnosti, firmy i velké podniky. Alternativa dodavatele plynu a energie s vlastní těžbou Od roku 2007, kdy se otevřel trh s energiemi, se snaží Lama energy obstát před konkurenčními konglomeráty, které dříve monopolizovaly trh. Společnost nabízí jednotlivcům možnost výběru svého dodavatele plynu a elektřiny. Domácnostem vždy garantuje levnější cenu plynu a elektřiny než dominantní dodavatelé v regionu. Velkoodběratelé naopak ocení individuální přístup ke konkrétním požadavkům a vytvoření ceníku na míru. Klíčem k udržení se na trhu je možnost samostatné těžby plynu na jižní Moravě Na komoditním trhu s energiemi bývá velmi náročné udržet se mezi téměř monopolní konkurencí. Avšak Lama energy a. s. je součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP (LEG), která se zabývá těžbou ropy a zemního plynu z tuzemských nalezišť, především na jižní Moravě. Takto vytěžený plyn pokrývá asi jednu pětinu celkové poptávky odběratelů. Může se zdát, že se nejedná o významné číslo, avšak jakékoliv nezávislé zdroje pomáhají společnosti odolat výkyvům trhu. Navíc poptávka po alternativních dodavatelích stále roste a mezi zákazníky Lama energy a. s. dnes patří významné průmyslové podniky, teplárny, nemocnice i úřady. Změna dodavatele plynu a energie ušetří výdaje na bydlení a podnikání Většina lidí nepřemýšlí denně nad nákupem plynu nebo elektřiny. Jednoduše doma rozsvítí nebo nahřívají vodu při sprchování. Spotřeba plynu a elektřiny se také špatně kontroluje a reguluje, a proto může být vyúčtování někdy velmi nepříjemným překvapením. Nový dodavatel, který garantuje nejnižší cenu v regionu, dokáže být nezávislý a snaží se o soběstačnost, pomůže ke snížení celkového účtu a spokojenosti svých zákazníků. Navíc se také věnuje distribuci virtuálního operátora LAMA mobile, který vychází vstříc českým domácnostem a firmám s levným voláním.

MEUTA – termografické měření pro energetickou úsporu

Horní Libchava 306, 471 11 Horní Libchava
+420 723 751 097
Termografické měření úniku tepla technikou špičkové kvality Technicko-odborná firma MEUTA z Horní Libchavy se zaměřuje na bezkontaktní termografické měření úniku tepla termokamerou. Jedná se o nedestruktivní metodu použitelnou všude, a to i tam, kde jsou tepelné rozdíly minimální. Ke své práci firma využívá spolehlivé výrobky švédské společnosti FLIR Systems Inc.
  Na realizaci nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb se dlouhodobě specializuje společnost Úsporné bydlení, s.r.o. Má za sebou stovky realizací dřevostaveb, a to nejen v České republice, ale i zahraničí. Velký zájem je také o modulární rodinné domy, které jsou cenově dostupné a vynikají svou variabilitou.

3D obklady a 3D dlažba si pohrají s vaším zrakem

Dobrý den kde by se prosím dala koupit zamkova 3D dlažba? Nemůžeme nikde dohledat. Moc děkuji za odpoved

Vytápění rodinného domu – výhody a nevýhody jednotlivých zdrojů tepla

Přijde mi škoda, že se ve 21. století vytápění pomocí elektřiny omezuje pouze na elektrokotle a přímotopy. Za ...

Dálkové odečty a trendy při měření spotřeby vody a tepla

Je pozoruhodné, že v článku propagujete dálkově odčitatelné přístroje pro měření tepla a vody, protože na stra...

Zahradní krb pro malou zahradu – jak na to?

Dobrý den, při stavbě krbu lze použít různé materiály, od betonu přes přírodní kámen až po kov či litinu. Více...

Zahradní krb pro malou zahradu – jak na to?

A nevíte jaký je dobrý materiál na krb? Protože si hodlám postavit krb sám.