Věra Markupová – Zlatá slunečnice: masáže a terapie, Žilina

Paní Věra Markupová pomáhá lidem řešit tělesné, duševní i psychické problémy alternativní cestou. Věnuje se masážím, detoxikaci organismu a různým typem energetických terapií, které pomáhají řešit nejrůznější problémy. Své znalosti a zkušenosti předává i prostřednictvím svých internetových stránek, kde shrnuje různé metody, postupy i přístupy.

Různé druhy masáží

V obci Žilina (okres Kladno) poskytuje paní Věra Markupová různé druhy masáží. Mezi oblíbené patří zejména sportovní a rekondiční, které působí pozitivně na celý organismus. Masáže podpoří prokrvení svalů a kůže, čímž pomohou od bolesti a přispěji k odstraňování toxinů usazených v těle.

Paní Markupová nabízí i mnoho dalších masáží. Patří mezi ně například medové masáže, masáže lávovými kameny, reflexní terapie či reflexní masáže čaker.

Energetické terapie a detoxikace organismu

Věra Markupová se věnuje také provádění různých alternativních terapií. Zabývá se například oblastí reiki, která představuje zázračnou a posvátnou energii Vesmíru, jež udržuje všechen život. Má zkušenosti i s Dornovou metodou. Jde o manuální terapii, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh.

Studio Zlatá slunečnice v Žilině zajišťuje také ošetření těla technologií ageLOC Galvanic Spa. Pomocí galvanického proudu a speciálních gelů dochází k ochraně před stárnutím pokožky. V případě zájmu pomůže také s oblastí detoxikace organismu a doporučí vhodné produkty jako mladý ječmen nebo řasy Chlorrela.

Václav Jung – RENWEL: prodej plastových, skleněných a kosmetických obalů, Plzeň

Vojanova 744/17, 318 00 Plzeň - Skvrňany
+420 603 231 866
Společnost Václav Jung – RENWELL působí na trhu již od roku 1997. V počátcích podnikání se firma soustředila na prodej uzávěrů na plastové lahve, skelněné lahvičky a další nádoby. Sortiment doplnila kapacími vložkami a plastovými zátkami. Nabídka sortimentu se postupně rozšiřovala, v současné době společnost RENWELL se sídlem v Plzni nabízí nepřeberné množství lahví, rozprašovačů, dávkovačů a dalších obalů s využitím v různých odvětvích. Plastové lahve, skleněné lahvičky a další obaly Firma Václav Jung – RENWELL prodává plastové rozprašovače a dávkovací pumpy, plastové lahve a lahvičky v objemech od 10 ml do 1 l, také lékárenské i kosmetické kelímky. V roce 2005 zahájila také prodej lékovek z hnědého skla v objemech od 5 do 250 ml. V případě zájmu firma dodá jak klasické uzávěry, tak uzávěry s pojistným kroužkem, které zajistí originalitu balení. Rozsáhlý výběr obalového sortimentu doplňují kapací vložky, zátky, mechanické rozprašovače a další sortiment. Je na vás, kolik obalů si objednáte Jednou z předností firmy Václav Jung – RENWELL je možnost nákupu zboží v libovolném množství. Plastové lahve a většinu výrobků nemusíte odebírat v paletovém nebo krabicovém množství. Zadejte přesný počet požadovaných kusů a ten si také odvezete. Jedinou výjimkou jsou skleněné lahvičky, u kterých je stanoven minimální odběr 1 balení. Veškerý obalový sortiment dodá firma v krátkých dodacích lhůtách a podle zadaných parametrů. Obaly nachází využití v mnoha odvětvích, od kosmetiky po lékárenství.
Geopatogenní zóny a jejich odstranění Geopatogenní zóny jsou oblasti, které působí negativně na lidský organismus. Nemocemi pocházejících tzv. ze země se zabývají léčitelé po celém světě už dlouhá staletí. Účinky geopatogenních zón se liší a většina lidí ani neví o jejich působení. Přístroj Somavedic je účinným řešením pro trvalé odstranění geopatogenních zón.

Úpravna vody Praha 6

Podbabská 2582/30, 160 00 Praha 6 - Dejvice
+420 222 520 521
Úpravna vody Aqua Cleer, s.r.o., Praha 6 Firma Aqua Cleer s.r.o., založená již v roce 1995 ve městě Praha 6, se zabývá především dodávkou, instalací a servisem technologií pro úpravu vody. Společnost nabízí úpravny vody pro chladící okruhy, zvlhčovače, kotelny i pro úpravu pitné vody. Spolehnout se můžete na precizně odvedenou práci, vstřícní a profesionální přístup i skvělé ceny.

DELTA Technologie s.r.o.: výroba a servis čistíren odpadních vod, Hodonín

Domažlická 1256/1, 130 00  Praha - Žižkov
+420 515 536 652
Výroba a servis čistíren odpadních vod Společnost DELTA Technologie se zaměřuje na výrobu a servis čistíren odpadních vod. Vyvíjí kvalitní technologie pro čištění vody, která může být kontaminována těžkými kovy, ropnými látkami či znečištěním potravinářského charakteru. Kromě ČOV vyrábí a prodává i odlučovače tuků, lapoly, zásobní nádrže na vodu a pestrou nabídku příslušenství.

6 tipů na luxusní nábytek z epoxidové pryskyřice

Mě hrozně moc pomohl tento návod na výrobu stolu z epoxidové pryskyřice. Pěkně krok za krokem, takže jsem se a...

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...