PR článek

10 důvodů, proč využívat vyladěné venkovní žaluzie


žaluzie


Parné léto ještě ani zdaleka neskončilo a nemilosrdné slunce neustále pere do oken. Po dlouhém pracovním dni se tak snadno může stát, že přijdete do rozpálené místnosti, která má do příjemného domova jen hodně daleko. Řešení problému je přitom jednoduché - venkovní žaluzie od firmy LOMAX nepustí dovnitř slunce, navíc elegantně dotvoří vzhled každého domu, bytu nebo administrativní budovy.

1. Světelný komfort

Pokud chcete v letních měsících zamezit slunečnímu svitu, aby pronikal do vašeho domova, můžete se spolehnout na venkovní žaluzie. Účinně odstíní až 80 % světelného záření, vybrané typy lamel vám dokonce umožní úplné zatemnění. Motorizované žaluzie poté zajistí i regulaci osvětlení v domě.

2. Desetkrát silnější chlazení budov 

Až doposud jste se spoléhali na vnitřní žaluzie a doufali jste, že zadrží světelné paprsky? Zavřené venkovní žaluzie přitom zadrží přes 94 % tepelné energie - jsou skoro 10x účinnější než žaluzie vnitřní. Díky inteligentním čidlům reagují na slunce i povětrností podmínky a následně podle nich přizpůsobí teplotu interiéru.

3. Poctivá česká výroba

Firma LOMAX už 25 let svým zákazníkům dodává stínicí techniku nejvyšší kvality, za kterou stojí každodenní poctivá práce českých řemeslníků.

4. Nadstandardní pětiletá záruka

LOMAX svým zákazníkům poskytuje pětiletou záruku na nosné nepohyblivé části žaluzií, povrchovou úpravu a na elektropohony Somfy. I v letošním roce získal certifikát Ověřená firma v oboru stínicí techniky, navíc je členem Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí, které ho přímo zavazuje k poskytování výrobků a služeb pouze nejvyšší technické úrovně.

Předokenní rolety

5. Široký výběr lamel a jejich barev

Venkovní žaluzie lze snadno sladit se zbytkem domu nebo bytu. Díky pestré paletě typů lamel a šesti barvám pro každý z nich si snadno vyberete kombinaci, která doplní interiér i exteriér vašeho domova.

6. Vysoká míra bezpečnosti

Při správném nastavení lamel budete mít doma světlo, ale dovnitř nikdo neuvidí. Ubráníte se tak zvědavým pohledům sousedů i náhodných kolemjdoucích. Zloděje zase odradí automatický pohyb žaluzií.

 

7. Jednoduché ovládání

Celý systém žaluzií lze ovládat jedním stisknutím tlačítka na ovladači. Nemusíte u nich stát - upravit je můžete klidně od pohodlí pracovního stolu.

8. Rychlé vyřízení objednávky a realizace

Z nových žaluzií se můžete radovat už za měsíc. Od zaslání objednávky, přes první schůzku a výběr nejvhodnějšího řešení a cenovou nabídku se dostanete k zaslání do výroby a už brzy budete mít žaluzie hotové včetně montáže.

9. Poradenství a odborná pomoc neustále k dispozici

Výběr řešení, zaměření i cenovou nabídku obstará LOMAX naprosto zdarma a nezávazně. Odborní pracovníci vám rádi poradí na schůzce v showroomu nebo přímo u vás doma.

10. Snadná dostupnost zboží

Už jste se rozhodli pro žaluzie LOMAX a přemýšlíte, kde je můžete koupit? Odpověď je snadná - v podstatě všude. LOMAX má pobočky v každém kraji České i Slovenské republiky.

publikováno: 27. 6. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.