PR článek

Alcaplast právem patří mezi Českých 100 Nejlepších


Alcaplast patří mezi Českých 100 nejlepších

Jen občas se stává, že zvuk nejmodernějších břeclavských výrobních hal přehluší potlesk. Pátek 24. listopadu byl však pořádným důvodem k oslavě. Dnem, kdy se společnost Alcaplast probojovala mezi Českých 100 nejlepších, a oficiálně se tak posadila na trůn českých výrobců sanitární techniky. Ve dvaadvacátém ročníku prestižní soutěže obsadila 76. příčku, a zařadila se tak mezi firmy, které dosahují vynikajících, mimořádných, anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

„Ocenění potvrzuje výjimečné postavení společnosti Alcaplast v hospodářském systému České republiky. Generálnímu řediteli Františku Fabičovicovi k tomuto úspěchu srdečně blahopřeji," uvedl Karel Muzikář. Jako prezident panevropské společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius měl přímo dohled nad výběrem sta nejlepších českých firem, mezi které zařadil i Alcaplast.

Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH" nestojí na sympatiích, ale na názorech zkušených odborníků. Nominace vycházejí z jejich zkušeností a osobních poznatků, které při spolupráci s firmami získali za poslední rok.

publikováno: 15. 12. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.