Barové židle


barova-zidle-venice-1463

Máte bar nebo klub a chcete si vylepšit jejich nábytek? Pokud ano, doporučujeme vám barové židle, které jsou už dneska běžnou součástí každého moderního baru a klubu. Pokud si zvolíte barové židle s vysokou stabilitou, elegantním designem a kvalitním zpracováním, určitě neprohloupíte.


Jak si vybrat dobrou barovou židli?

U barových židlí je důležitá zejména jejich výška, která se zjišťuje podle výšky vašeho baru. Přiměřená výška barových židlí je zhruba 75 centimetrů, která je ideální k barovému pultu o výšce 95 až 100 centimetrů.

Na tuzemských internetových stránkách najdete například barové židle celoplastové nebo s čalouněním. Velmi populární však dneska jsou kožená barová křesla, protože vypadají efektivně a dlouho vydrží. Barová židle se však také vyrábí ze dřeva nebo z chromu. Při výběru barové židle nezapomeňte vybírat podle celkového interiéru vašeho baru či klubu.

Pokud chcete barové židle používat i v jiných místnostech než pouze u baru, kupte si barové židle do kuchyně, které jsou nastavitelné. Barové židle do kuchyně fungují na stejném principu jako kancelářské židle. Jejich výšku nastavujete pouze jednoduchou páčkou.

publikováno: 23. 11. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.