PR článek

Chcete se dozvědět více o montovaných domech? Navštivte Den dřevostaveb!


Bungalow_73_AMHBLA_0161_GE_gross

Pokud už teď víte, že byste chtěli dřevostavbu, nebo se pro její výstavbu teprve rozhodujete, určitě vás zaujme akce Den dřevostaveb 2017. Na ní si budete moct prohlédnout nejen vzorové a referenční domy, ale i přímo rozestavěné stavby členských firem Asociace dodavatelů montovaných domů.

Dřevostavby od ADMD: Kvalita, jistota a spokojenost zákazníka

Návštěvníci akce se mohou těšit na komplexní informace o nejmodernějších technologiích ze světa dřevěných montovaných domů, jejich konstrukci a vlastnostech. Den dřevostaveb 2017 však není jen příležitostí se dozvědět nejnovější informace o dřevostavbách, ale také se na ně přímo podívat. Slyšet o výhodách dřevostavby je jedna věc, přímo si ale osahat detailně zpracovanou konstrukci je úplně jiný zážitek, na který jen tak nezapomenete. Na akci potkáte také kvalifikované odborníky, kteří vám poradí, jak co nejlépe zařídit stavbu montovaného dřevěného domu s ohledem na aktuální ceny, slevové akce a možnosti financování. Také s vámi proberou průběh stavebního řízení a časový harmonogram zakázky, záruku a potřebnost vybavení domů domácí technikou.

nova 112 pro katalog-b

30 domů plně k dispozici pro prohlídky návštěvníků

Většina členů ADMD se do akce zapojí, díky čemuž budou mít návštěvníci možnost si prohlédnout kolem třiceti domů. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří Vám budou ve vzorových domech k dispozici, je už nyní zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz, kde se zároveň dozvíte podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na Facebooku Asociace dodavatelů montovaných domů.

Jedním z míst, kde si budete moct prohlédnout hned několik domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu výstaviště BVV u brány č. 10). Zároveň zde pro vás bude připraven doprovodný program spolu s občerstvením. Tím však příjemná překvapení u dřevostaveb ani zdaleka nekončí - většina firem, které budou v rámci akce své vzorové domy prezentovat, si pro návštěvníky připravila také slevové akce nebo různé soutěže.

Den dřevostaveb 2017 ještě zlepší vnímání dnešních dřevostaveb

Ing. Vratislav Blaha, CSc., předseda Asociace dodavatelů montovaných domů pevně věří, že akce přinese všem návštěvníkům nejenom zkvalitnění a prohloubení informací od dřevostavbách, ale také přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevostavbách.

Pokud se po návštěve akce rozhodnete právě pro dřevěný montovaný dům a smlouvu o dílo se zhotovitelem uzavřete rychle, můžete se již o prázdninách roku 2018 nastěhovat a užívat si příjemného a energeticky úsporného bydlení ve své nové dřevostavbě.

„Den dřevostaveb 2017" se bude konat v sobotu dne
7. 10. 2017 od 10:00 do 17:00 hodin

publikováno: 25. 9. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.