PR článek

Ekonomická správa budov od Prague Property Management


ekonomická správa budov prague property management

Dělá vám potíže dlouhodobé vedení evidence vlastníků a nájemníků jednotek v domě? Hledá vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ) spolehlivého odborníka, který si poradí s kontrolou dodavatelských faktur nebo vyúčtováním přeplatků a nedoplatků? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, pak je tu přímo pro vás ekonomická správa budov od Prague Property Management, a.s. (PPM).

Profesionální ekonomická správa budov v Praze od PPM

PPM platíme za předního poskytovatele profesionálních služeb v oblasti facility managementu. Spolupracujeme s developerskými projekty, bytovými družstvy (BD) i SVJ, pro které zajišťujeme správu bytových a nebytových prostor, technickou i ekonomickou správu budov nebo odborné vedení účetnictví. A řadu dalších odborných služeb. V současné době čítá naše portfolio přes 140 pražských SVJ i BD a ve správě máme 11 500 bytových jednotek v Praze a blízkém okolí. Díky certifikaci ISO 9001:2008 spolupracujeme s řadou významných partnerů a soustředíme se na správu novostaveb nebo budov krátce po rekonstrukci. Jednou z našich klientsky nejvyhledávanějších služeb, kterou vám dnes představíme, je ekonomická správa budov.

Z čeho se ekonomická správa budov od PPM skládá?

Naše ekonomická správa budov ulehčí především SVJ nebo BD, ale i jednotlivý vlastníkům domů. Jedná se o balíček odborných sužeb, jejichž cílem je ušetřit váš čas, starosti a mnohdy

i nemalé množství finančních prostředků. Do balíčku spadají služby jako evidence vlastníků a nájemníků, výpočet a distribuce záloh, správa příspěvků do fondu oprav nebo evidence zálohových plateb od vlastníků. Dále se naši specialisté postarají o roční provedení vyúčtování a vypořádání přeplatků i nedoplatků, mimosoudní vymáhání pohledávek i přípravu podkladů pro soudní vymáhání. V neposlední řadě si vezmou na starosti vedení evidence nákladů na provoz domu, kontrolu dodavatelských faktur a pečlivý monitoring jejich úhrady. Nesmíme zapomenout také na evidenci pojistných událostí a zastupování při jejich řešení. Naši odborníci jsou samozřejmě plně součinní s výborem společenství v případě investičních akcí.

Chcete získat více informací o ekonomické správě budov nebo o dalších možnostech spolupráce s PPM? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou s výběrem té správné služby.

publikováno: 18. 6. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.