PR článek

Fasádní obklady Novabrik zateplí váš dům a dodají mu estetickou hodnotu


Hájkovi_Náchod

Ceny energií se stále zvyšují, a tak je třeba přemýšlet, kde se dá v rámci stavebních úprav ušetřit.

Vnější zateplení fasády vám uspoří spoustu nákladů za energie, ochrání váš dům před vnějšími vlivy a vy si tak budete užívat bydlení v tepelně komfortním prostředí.

Jaký ale zvolit způsob zateplení? 

 

 


Zateplení bytových domů se dá řešit s minimálním úsilím

Zateplení budov je jednou z nejčastějších a nejpotřebnějších stavebních úprav. Jaký způsob zateplení bytových domů je ale nejefektivnější? Jako ideální řešení se jeví fasádní obklady Novabrik, které ostatní způsoby zateplení převyšují svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Fasádní obklady Novabrik totiž nejen zateplí váš domov, ale také zamezí vzniku plísní a zkrášlí celkový vzhled vašeho domu. Jejich instalace je navíc jednoduchá a rychlá.

Miškovský_Rodvínov2

Fasádní obklady Novabrik

Fasádní obklady od české firmy Novabrik mají jednak výborné tepelně-izolační vlastnosti, a navíc poskytují prodyšné zateplení, které zamezuje vzniku plísní uvnitř domu. Jsou také bezúdržbové, takže po prvotní instalaci se o ně už nemusíte nijak starat. Fasádní obklady vyrobené z přírodních materiálů slouží rovněž jako vnější ochrana domu před deštěm, mrazem či slunečním zářením.

Výjimečné jsou fasádní obklady i ve své dlouhé životnosti, která je garantována na dobu 50 let. Další výhodou je i vylepšení vzhledu vašeho domu, přičemž na výběr je hned několik barevných variant.

Na zateplení bytových domů se šetřit nevyplatí

Vybíráte materiál na zateplení fasády pouze podle nejnižší ceny? V takovém případě nepočítejte s vysokou kvalitou a životností. Naopak riskujete, že levné, nekvalitní zateplení domu se vám v průběhu času velmi prodraží – fasáda totiž popraská, ztratí barvu a uvnitř domu se začnou tvořit plísně.

Takové starosti si můžete ušetřit s fasádními obklady Novabrik. Počáteční investice se již nebude navyšovat údržbou a opravami, navíc se vám peníze několikrát vrátí díky ušetřeným nákladům za energie. Bydlete chytře!

Fasádní obklady Novabrik jsou vhodné pro nízkoenergetický dům i starší stavbu

Fasádní obklady Novabrik se díky svým jedinečným tepelně-izolačním vlastnostem dají použít i pro zateplení nízkoenergetických domů. Nejsou ovšem určeny jen pro ně – fasádní obklady využijí jak majitelé novostaveb, tak lidé obývající starší domy. Velkou výhodou je také aplikace fasádních obkladů, která se podobá skládání stavebnice. Díky tomu si mohou šikovní domácí kutilové aplikovat fasádní obklady sami. Pokud ovšem chcete předejít poruchám vzniklým neodbornou instalací, je ideálním řešením si na aplikaci fasádních obkladů pozvat zkušené profesionální pracovníky.

Křivinkovi_Polička2

Fasádní obklady Therm a Regular

Pokud se rozhodnete pro zateplení bytových domů pomocí fasádních obkladů, máte u firmy Novabrik na výběr mezi dvěma druhy fasádních obkladů. Prvním jsou fasádní obklady Novabrik Regular, které aktivně odvětrávají fasádu na bázi tzv. zadního komínového efektu. Jedná se tedy o prodyšné zateplení, které vám poskytuje zdravé bydlení bez plísní a vlhkosti. Fasádní obklady Novabrik Regular lze kombinovat s dodatečnou tepelně-izolační vložkou.

 

Hledáte-li unikátní zateplovací systém, jsou pro vás jako stvořené fasádní obklady Novabrik Therm. Ty mají totiž srovnatelné tepelně-izolační vlastnosti jako 40 mm silná minerální vata. Tento zateplovací systém se navíc hodí pro téměř všechny typy stavebních konstrukcí od fasád, přes protihlukové stěny až po dělící příčky.

Shrnutí výhod, které nabízí fasádní obklady Novabrik:

  • dokonalé tepelně-izolační vlastnosti
  • jedná se o prodyšné zateplení, které zamezí vzniku vlhkosti a plísní
  • jedinečný estetický vzhled
  • odolnost proti dešti, mrazu i popraskání
  • bezúdržbový systém s garancí 50 let
  • český výrobek z přírodních materiálů

Chcete bydlet chytře, zdravě a úsporně? Použijte na zateplení svého domu fasádní obklady Novabrik!


publikováno: 14. 3. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.