PR článek

FENIX vás zve na veletrh FOR ARCH


fenix

Již 17. září 2019 na výstavišti EXPO Praha startuje jubilejní 30. mezinárodní stavební veletrh. Na expozici C16 v hale 4 se můžete těšit na atraktivní novinky z oblasti elektrického vytápění. Fenix Trading, lídr na českém trhu ve výrobě elektrických topných systémů, vám představí na veletrhu FOR ARCH klíčové produkty ze svého portfolia - topné folie ECOFILM, kabely a rohože ECOFLOOR a nebude chybět ani široká nabídka sálavých topných panelů, které se vyznačují rozmanitým provedením. Prohlédnout si můžete unikátní designové skleněné ,s potiskem i v klasickém provedení. Kromě známých a zavedených produktů si FENIX pro zájemce připravil i pár zajímavých inovací.

V sortimentu sálavých topných panelů od letošního roku přibyly i sálavé keramické topné panely ECOSUN CR (CeRamic). Tyto panely nově Fenix nabídne hned ve čtyřech rozměrech i provedeních (Beton, Calacatta, Concrete Taupe a Basalt black). Díky slinuté keramice o tloušťce 6 mm působí penely nevšedním dojmem, vypadají elegantně a zapadají do moderního interiéru. Navíc je možné je obstarat bezdrátovou regulací či věšákem na ručníky. Doplňují tak design koupelny a zároveň najdou i praktické uplatnění.

Další novinkou představenou na veletrhu bude termostat TFT Wifi. Tento model vychází z oblíbené verze TFT termostatu a poskytuje celoplošný plně dotykový skleněný displej. Pro zájemce o tuto novinku je termostat dostupný ve dvou barevných provedeních – klasická černá a bílá. K termostatu je zdarma poskytována i aplikace pro OS Android a iOS.

 

Inovativním a chytrým řešením jsou také modulové topné prvky stropního vytápění, které společnost Fenix uvede na trh ještě tento podzim. Bloky tepelné izolace s topnou folií ECOFILM C jsou nově opatřeny propojovacím kabelem se zástrčkou. Při aplikaci se budou za sebe pokládat na CD profily sádrokartonové konstrukce. Topné folie se poté budou připojovat do vodiče se zásuvkami, který povede po traverzách. Toto provedení představuje výhodu v tom, že obsahuje nejen samotný topný prvek, ale také tepelnou izolaci, a přitom není potřeba k instalaci odborníka. Montáž tak lze zvládnout zcela svépomocí a elektrikář pouze provede následně zapojení termostatu. Tyto stavebnicové systémy se těší rostoucí oblibě především díky rychlosti a jednoduchosti montáže.

publikováno: 10. 9. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
Sklik