Geopatogenní zóny mají na naše zdraví špatný vliv. Jejich odrušení může vyřešit mnoho problémů


Fotolia_159013710_XS

Geopatogenní zóna je termín z oblasti léčitelství a psychotroniky, který označuje pás na naší Zemi se škodlivými a někdy i zhoubnými účinky na lidské zdraví. První zmínky o těchto zónách jsou staré více než 4 000 let. Pokud se vám například špatně spí v ložnici, necítíte se dobře při relaxaci v obývacím pokoji, práce v kuchyni je pro vás utrpení, je dosti možné, že jste právě vy vystaveni škodlivému vlivu geopatogenní zóny.

Existuje několik druhů geopatogenních zón, mnohé z nich dokonce vytváří člověk sám. Jsou za ně pokládána místa působení lidských zdrojů, tvz. elektromagnetický smog nebo zdroje statické elektřiny. Hlavně současný bouřlivý rozvoj elektroniky s sebou přináší negativní vlivy, čímž je právě nárůst elektromagnetického smogu, který může mít při dlouhodobém působení velmi negativní vliv na lidské i zvířecí zdraví. Projevem nebezpečného působení geopatogenní zóny může být například neklid, obtíže se spaním, zvláštní vnitřní napětí.

Odrušení geopatogenních zón je možné

Pro každého člověka existuje určitá ideální hladina potenciálu elektromagnetického pole, ve které se cítí nejlépe. Právě v této hladině jsou stejnoměrně aktivována všechna centra lidského těla. Pokud se tato rovnováha vychýlí a ideální stav se poruší, citlivé osoby ji vnímají velmi silně. A právě proto je zapotřebí začít pracovat na odrušení geopatogenních zón, které člověku způsobují zdravotní či psychické potíže.

Kvalita prostředí, ve kterém žijeme, je opravdu důležitá nejen proto, aby byl člověk zdravý, ale aby se také cítil dobře. Pokud i vás trápí problém a potřebujete odrušení geopatogenních zón, kontaktujte znalce a odborníky, kteří vám dokáží pomoci a opět nastolí vaši ideální hladinu pro klidné a spokojené žití. Mnozí již mají s touto pomocí své zkušenosti. Oslovili jsme proto mladý pár, který se s námi podělil o svůj příběh. 

Mladí manželé testují nový vynález

V podhůří Orlických hor si novomanželé postavili dům a za týden po svatbě se do něj nastěhovali. Čekalo je však nepříjemné překvapení, protože mladá paní nemohla v ložnici spát. Problém byl o to vážnější, že byla těhotná.

Manželova sestra s pomocí vlastnoručně vyrobených virgulí našla geopatogenní zóny v celém domě, a nejsilnější byly právě v ložnici. Mladý pán je velmi energický a flexibilní člověk a během jediného týdne našel někoho, kdo by jim mohl na základě bohatých zkušeností s podobnými případy pomoci. Nejprve otestovali přístroj Dobrá vlna, který ale v jejich náročných geologických podmínkách nefungoval. Proto využili zcela nový, dosud nevyzkoušený harmonizátor, který pomáhá obnovit přirozené prostředí a může dodávat pozitivní energii všude tam, kde to potřebujeme - doma, v kanceláři i na cestách. Obětavá sestra pomohla rozmístit několik těchto přístrojků tak, aby pokryly všechna potřebná místa a manželé se mohli bez obav vrátit do své ložnice.

A jak to dopadlo? Problémy se spánkem již nemají a sestra jim pravidelně kontroluje prostředí. Mladý pár je ochoten své zkušenosti předat ostatním na tel. čísle +420 739 304 170.

Člověk je po celý život vystaven nejrůznějším vlivům. Právě ty vnější mohou být někdy tak silné, že narušují zdraví lidí, zvířat i rostlin. Jedná se zejména o geologické anomálie - podzemní prameny, geologické zlomy, rudné žíly atd. - nebo elektromagnetický smog. Pokud člověk neposlechne varovné signály, které přichází na začátku, dostaví se časem zdravotní problémy, bolesti, nemoci. Naštěstí lze většinu těchto anomálií spolehlivě eliminovat a potřebné zařízení pořídíte dnes již za pouhých padesát korun. Podrobnější informace lze najít i na stránce www.dobravlna.cz.

publikováno: 4. 10. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.