• sites_model::get_site() returned no data on site id: somavedic@somavedic.cz lang: cz sql in debug
PR článek

Geopatogenní zóny mají negativní vliv na zdraví a psychiku člověka. Jak se proti nim bránit?


DSCF2636_medic_light

Bolí vás často hlava? Máte problémy se spánkem nebo se cítíte často unaveni? Jednou z možných příčin je, že se nacházíte v geopatogenní zóně plné negativní energie. 

Jak poznat geopatogenní zónu?

Není jednoznačný návod, jak poznat, že se nacházíte v působení magnetických, radiačních nebo jiných záření. Jako indikátorů se v historii hojně využívalo zvířat. Například psi jsou díky svým silně vyvinutým smyslům schopni vnímat podprahová dráždění, které člověk sám nerozpozná. Psi tak nikdy neulehnou ke spánku na místo, kde je něco ruší. Naopak kočky geopatogenní zóny samy rády vyhledávají a v těchto zónách dobrovolně a spokojeně odpočívají. 

Kromě zvířat jsou na geopatogenní zóny velmi citlivé i malé děti. Pokud vám dítě neusne v postýlce nebo se v noci opakovaně budí, přemísťuje se ve spánku nebo odchází z místnosti, pak může být důvodem právě negativní zóna způsobená zářením. Možným indikátorem negativních vln jsou také rostliny. 

Schopnost odhalit geopatogenní zónu mají i někteří lidé. Citlivý člověk dokáže rozpoznat negativní energii, která na něj v místnosti působí. Zdravý člověk v takovém prostoru bývá náhle unavený, bez nálady a se špatným, neklidným spánkem. 

Co jsou geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóny jsou výsledkem narušení elektromagnetického vlnění. Prostor je nadměrně zatížen určitým druhem záření, které vysílají negativní vlny ovlivňující harmonii lidského organismu. Zdrojem záření jsou elektromagnetické vysílače, přijímače, radary, rentgeny nebo i gravitační vibrace ze zemského povrchu. 

Anomálie v zemi vytváří změnu struktury elektromagnetického pole. Nová podélná složka pole narušuje biologický rytmus člověka, zvířete i rostlin v okolí, čímž se narušuje jejich stav a harmonie. 

Jaký vliv mají zóny na člověka?

Vyzařování energie ze zemského nitra má při dlouhodobém působení neblahý vliv na člověka. Geopatogenní zóny mají nepříznivý vliv na fyzický i psychický stav jedince. Jejich působení je však individuální a každý člověk je na působení rušivých vln jinak citlivý. Krátkodobý pobyt v zónách způsobuje poruchy soustředění, změnu nálady nebo náhlý pocit únavy. Jaké problémy může přivodit dlouhodobý pobyt v geopatogenních zónách? 

  • problémy se spánkem
  • bolesti hlavy
  • bolest zad a páteře
  • revmatické problémy
  • bolesti kloubů
  • nervové poruchy
  • trávicí potíže
  • srdeční choroby
  • onkologické problémy 

Přítomnost geopatogenních zón může postupně vyvolat obtíže nebo ztížit léčbu stávajících onemocnění. Předepsaná léčba od doktorů tak v tomto prostředí nemusí dostatečně fungovat. 

Somavedic pohlcuje a eliminuje geopatogenní záření

Rušivé zóny však nejsou neřešitelným problémem. Pokud chcete odstranit své problémy a žít spokojený život, nejprve musíte odstranit příčinu. Po úspěšné identifikaci geopatogenních zón s nimi lze účinně bojovat a navrátit tak harmonii tělu i celému prostředí, v němž žijete. Intenzita záření se během dne i roku mění. Záleží na mnoha faktorech, během nichž intenzita zóny kolísá. Na jaře, na podzim a v průběhu noci bývají zpravidla geopatogenní zóny nejsilnější. Negativní vlny se dají odklonit nebo lze přemístit nábytek z rušivých zón do klidného, nerušeného prostředí. 

Řízené uvolňování minerálů pro harmonický život

Efektivním řešením jsou také zařízení na pohlcování elektromagnetických záření v prostoru. Odbouráváním geopatogenních zón se zabývají přístroje Somavedic, používané i v odborných biorezonančních centrech. Zařízení vychází z poznatků o pozitivních účincích minerálů na lidský organismus. Řízené uvolňování energie z drahokamů a polodrahokamů je přesně rozestaveno pro účely vyrovnání zón v prostředí. Přístroj Somavedic má pozitivní vliv na léčbu bolestí zad, páteře, hlavy, ztuhlých svalů a dalších problémů spojených s negativními energiemi šířenými v prostředí. Geopatogenní zóny ovlivňují psychiku člověka a ztěžují uzdravování nemocí včetně účinků lékařských prostředků. Minerály obsažené v Somavedicu dokážou eliminovat psychosomatické zóny a další vlivy. 

Celý systém Somavedic je založený na vibracích minerálů, které obsahují velké množství pozitivní energie. Účinky jsou pozvolné, příjemné a blahodárně působí také na zvířata a rostliny. V průběhu několika měsíců používání přístroje se energetické pole dostatečně pročistí a zajistí výrazně vyšší úroveň životní energie pro člověka.

publikováno: 4. 3. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.