Jak správně vybrat byt?


image_1

Ať už kupujete byt pro svou osobní potřebu nebo jako investici, vyplatí se dobře si koupi rozmyslet a nenechat se ovlivnit jen prvním dojmem.

Důležité je seznámit se s lokalitou, kde se byt nachází, s detaily samotného bytu a podstatná je i cena. Přečtěte si naše rady a tipy, jak vybrat byt:

 

 

  

1. Lokalita

Říká se, že na lokalitě, kde se byt nachází, záleží nejvíc. Důležitá je v hlavním městě dopravní dostupnost. Doporučujeme dostupnost prověřit hlavně hromadnými dopravními prostředky, není dobré spoléhat se jen na využívání auta.

Dalším důležitým kritériem je občanská vybavenost (obchody, restaurace, lékař, škola...) a možnosti sportovního / kulturního vyžití v blízkosti bytu. Ideální je, pokud se byt také nachází blízko přírody, kde je možné relaxovat.

Spojení dobré dopravní dostupnosti, komplexní občanské vybavenosti a zeleně v okolí nabízejí nové byty v Praze v moderním projektu Rezidence Modřanka. Nachází se v tradičně oblíbené oblasti Modřan na klidném, zeleném okraji Prahy. V centru jste díky dobrému spojení tramvají nebo autobusem do půl hodinky.

 
2. Dispozice

Při výběru vhodné velikost bytu se vyplatí myslet do budoucnosti. Pokud jste single nebo mladý pár, určitě vám zatím stačí garsonka. Ale až přibydou děti, může být i 3+kk málo. Dostatek „životního prostoru" pro všechny členy rodiny je důležitý. Příjemné je mít přímo v bytě relax zónu, kde se nic nemusí, a kde můžete pohodlně odpočívat. Pokud plánujete pracovat z domova, vyplatí se investovat do pokoje navíc, který zařídíte jako pracovnu.

Široký výběr různých dispozic bytů o velikostech 30-160 m2 je další výhodou projektu Rezidence Modřanka. Součástí některých z nich je i například velká terasa, zasklená lodžie nebo zelená předzahrádka. Projekt je koncipován především jako rodinné bydlení, jeho součástí bude i dětské hřiště.

Koupě bytu je investicí do vaší vlastní budoucnosti. Neměli byste na něm tedy šetřit, ale jako prioritu si stanovit svoje a rodinné potřeby – ať už s ohledem na lokalitu nebo velikost bytu.

publikováno: 21. 12. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.