Jak vybrat matraci? Dr.Sleep poradí


jak-vybrat-matraci

Již Vaše staré matrace dospěly do stádia, kdy se na nich nedá spát? Ráno se probudíte a bolí Vás záda a cítíte se „rozlámaní“? Tehdy je potřeba začít řešit koupi nové matrace. Jak ale vybrat tu správnou matraci?

Na internetu existuje spousta e-shopů s matracemi, které nabízí nepřeberné množství různých druhů matrací. Jaké si ale vybrat, abyste právě vy byli spokojeni? Latexové, pružinové nebo raději ze studené či líné pěny? Tyto problémy jsou pro vás již minulostí, pokud znáte Dr.Sleepa a jeho on-line poradnu pro správný výběr matrace. Otázka jak vybrat matraci pro Vás již bude minulostí.

Jak Vám konkrétně Dr.Sleep pomůže?

V internetové interaktivní poradně nejprve jednoduše zadáte vaši výšku, následně hmotnost, vyberete si z typu postavy (silnější, drobný, vysoký apod.). Dále se vás zde dotáží na preferovanou tuhost matrace a podkladovou podložku (typ roštu). Ve finále vám Dr.Sleep doporučí matraci, která je vhodná na míru přímo Vám. Samozřejmě je důležité, abyste si danou matraci před koupí osobně vyzkoušeli – jestli Vám opravdu vyhovuje. Přece jenom, investice do nové matrace je výhledově na několik let dopředu a nebylo by chytré, aby se vám tato investice vymstila…

publikováno: 18. 2. 2013
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.