PR článek

Jak zkrášlit zahradu?


stavoblock_úvodní

Okrasné květiny, keře a stromy nejsou to jediné, čím zahradu zvelebit a vytvořit tak harmonickou oázu klidu. Její nedílnou součástí by měly být také architektonické prvky jako zídky, schodiště či lavičky, s nimiž okolí domu získá to pravé kouzlo. Je však třeba vybrat kvalitní a odolný materiál s originálním designem, který bude ladit s přírodou. Máme pro vás tip na ideální řešení! 

Ať už si chcete udělat terasu, postavit zídku okolo bazénu nebo vytvořit venkovní schodiště v členitém terénu – zvolte Stavoblock. Jde o unikátní stavební systém z betonových tvarovek, který perfektně splývá s okolním prostředím, a navíc má spoustu praktických výhod.

Opěrné zdi, betonové ploty i zahradní kuchyně

Prvním velkým plusem systému Stavoblock je jeho univerzálnost. Můžete s ním postavit například vysoké betonové ploty pro větší soukromí, opěrné zdi (a to i ve svahu), menší dekorativní stupňovité zídky, a dokonce i zahradní kuchyň. Zdi mohou být navíc nejen přímé, ale i zakřivené a elegantně zaoblené. Při realizaci prvků zahradní architektury tak záleží čistě na vaší fantazii.

Zdi či ploty Stavoblock jsou vysoce stabilní a pevné

Stavoblock – jednoduchá montáž suchou cestou

Obrovskou výhodou je také snadná a rychlá montáž. Opěrnou zeď, venkovní schodiště či betonový plot si díky unikátní stavební technologii zvládne postavit každý šikovný kutil. Stavbu si můžete rozvrhnout přesně podle vlastních možností, navíc ušetříte za práci řemeslníků.

Jednotlivé betonové bloky se skládají na sebe tzv. suchou cestou bez nutnosti vyzdívání a použití malty, lepidel či tmelů. I přesto zdi a ploty vynikají vysokou pevností a stabilitou, kterou zajišťují rybinové zámky a dvoutáhla, jimiž jsou jednotlivé kusy provázány. Stavoblock je tedy doslova stavebnicí pro dospělé, se kterou je i realizace zahradní architektury zábava. 

stavoblock_3

Tvarovky Stavoblock umožňují výstavbu suchou cestou

Betonové tvarovky v různých barvách i provedeních 

Říkáte si, jak mohou betonové bloky ladit s okolní přírodou? Beton už v současnosti neznamená jen nudnou šeď. Stavoblock se vyrábí ve čtyřech barevných provedeních (bílá, písková, světle šedá a červenohnědá) a třech povrchových úpravách (štípaná, hladká, broušená). Jednotlivé varianty lze libovolně kombinovat, nebo naopak můžete ctít jeden určitý styl. S trochou šikovnosti a představivosti si tak ze své zahrady můžete pomocí systému Stavoblock udělat doslova umělecké dílo.

Opěrné zdi, zídky a betonové ploty lze navíc osázet okrasnými květinami, popínavými rostlinami, bylinkami či zeleninou, díky čemuž se architektonické prvky stanou dokonalou součástí zahrady.

stavblock_4

Tvárnice Stavoblock jsou k dispozici v několika barevných provedeních, které lze navzájem libovolně kombinovat

Stavoblock = výhodná investice do budoucna

Stavoblock umožňuje snadnou a rychlou výstavbu, která zároveň splňuje vysoké estetické nároky. Navíc se jedná o prakticky věčný, bezúdržbový a stálobarevný materiál. Investice do tohoto systému, jenž bude zkrášlovat zahradu po dlouhá léta, znamená efektivní vynaložení nákladů. Vyzkoušejte i vy systém Stavoblock a proměňte svou zahradu v kouzelné místo, které ohromí každou návštěvu.

Více na www.novabrik.cz

publikováno: 26. 9. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.