PR článek

Jste zkušení obchodníci? Zajímáte se o realitní trh? Přidejte se k nám!


logo_nove

Staňte se členy profesionálního týmu společnosti PATREAL, která poskytuje odborné služby na realitním trhu již více než 25 let. Zkušený tým vašich nových kolegů, ale také vedení společnosti, asistentka i kolektiv právníků vám budou v začátcích vaší nové kariéry významnou oporou.

Získáte zázemí stabilní společnosti

Již nebudete muset vyhledávat v terénu sami zakázky. Nemovitosti k prodeji i pronájmu vám budou přidělovány v sídle společnosti, kde budete mít své místo. Díky stabilnímu zázemí odborníků se budete moci soustředit pouze na samotný obchodní případ. „Naším cílem je již od roku 1994 poskytovat zákazníkům dokonalý servis a profesionální realitní služby, a právě proto je PATREAL vyhledávanou brněnskou realitní kanceláří, v níž je místo i pro vás“, doplňuje Jaroslava Wiszová, jednatelka společnosti a členka rady Asociace realitních kanceláří ČR.

Úspěšný obchodník s nemovitostmi

Práce realitního makléře přináší denně nové výzvy. Vyžaduje proto osobnost se smyslem pro týmovou práci i pro řešení složitých situací. Je třeba umět dobře komunikovat s širokým spektrem klientů, mít v sobě velkou dávku trpělivosti a empatie. Někdy je nutné improvizovat, ale i odborně poradit lidem, kteří často řeší těžké životní situace. Smyslem práce realitních makléřů v PATREALU je co nejlépe pomoci svým klientům a uspokojit jejich potřeby.

Pozitivní myšlení a ochota stále se učit novým věcem vás povýší na makléře, s kterým budou klienti rádi spolupracovat. Pokud jste již pracovali v oblasti obchodu, určitě víte, že je nutné se někdy přizpůsobit časovým potřebám klientů a dojet tam, kam je třeba. Časová flexibilita a řidičský průkaz skupiny B jsou proto nezbytnou výbavou každého obchodníka s nemovitostmi. Zcela jistě umíte pracovat na počítači. Čeká vás totiž nejen práce v terénu a prohlídky nemovitostí, ale také vytváření nabídek, textů, fotografování a emailová i telefonická komunikace s klienty a dalšími partnery při prezentaci nemovitostí a realizaci obchodního případu.

Zavedená a silná realitní značka

PATREAL působí úspěšně na realitním trhu již 25 let a za tu dobu si vybudoval stabilní pozici, aby mohl své makléře podpořit při jejich činnosti. Pro vaši úspěšnou práci budete mít k dispozici realitní software i kompletní marketingovou podporu ve formě rozsáhlé inzerce, zhotovení vizitek, plachet, letáků a dalšího širokého spektra prezentačních materiálů, které jsou pro profesionální obchod s nemovitostmi potřeba. Současně dbáme na osobní rozvoj našich makléřů i jejich odbornost a znalosti. A tak vás čeká nejen úvodní zaškolení v terénu, ale především pravidelné proškolování a zajištění certifikace ke splnění nově očekávaných zákonných opatření. Budete mít k dispozici vlastní PC, firemní automobil a telefon i pro soukromé účely.

Na oplátku od vás očekáváme nadšení, elán a kvalitní práci. Nemusíte se obávat žádných vstupních poplatků. Naopak, v prvních měsících práce v PATREALu vám poskytneme fixní odměnu, díky níž bude váš start na nové pozici mnohem jednodušší. Později, můžete získat mimo nadstandardního ohodnocení také další provize. Například za zprostředkování hypotečních úvěrů, služby stěhování a jiné.

Pracujte pro odměnu i pro radost

Finanční odměna za vaši práci bude při kvalitním výkonu opravdu nadstandardní. Ovšem práce, ve které člověk tráví většinu svého času, vyžaduje také uspokojení. Možná je to právě ten pocit, když budete stát s mladou rodinou na pozemku pro jejich vysněný nový dům. Najdete firmě její první kancelář, nebo studentovi jeho první samostatné bydlení. Určitě sami víte, že domov je to nejdůležitější, co člověk má. Vaše práce, hledat nový domov nebo zázemí lidem, tak bude možná často nelehká a složitá. Ale velkou odměnou kromě peněz bývá radost z dobrého obchodu a z pocitu spokojenosti svých klientů, kterým často plníte jejich životní přání.

publikováno: 5. 12. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.