Kvůli šíření koronaviru se termíny k dotacím prodlužují. Týká se to programu Nová zelená úsporám i Dešťovka


zelena-usporam-zakladni-varianta

Měli jste v plánu zažádat o některou z dotací, které administruje Státní fond životního prostředí ČR, ale kvůli aktuální situaci, která rezonuje celou společností, to nestíháte? Pak zbystřete. S ohledem na mimořádnou epidemiologickou situaci a přijatá bezpečnostní opatření se Státní fond rozhodl změnit termíny pro doručení potřebných podkladů.

Na doručení podkladů máte čas až do konce června

Státní fond životního prostředí se rozhodl prodloužit všem žadatelům o podporu Nová zelená úsporám a Dešťovka termín pro doručení podkladů k žádostem. Nově na to mají čas až do 30. června 2020. Tato změna se týká podkladů doručovaných při podání žádosti, dokládání realizací či na základě výzvy k doplnění.

O prodloužení můžete zažádat i u dalších programů

Prodloužení termínů pro doručení požadovaných podkladů se týká primárně dotací Nová zelená úsporám a Dešťovka. Pokud patříte mezi příjemce podpory z Operačního programu Životní prostředí, Národního programu Životní prostřední a Norských fondů, můžete v případě nutnosti o prodloužení lhůty požádat individuálně. Žádost je potřeba podat elektronicky na svého projektového manažera.

Zajímá vás, na co všechno můžete v roce 2020 využít dotaci z programu Nová zelená úsporám? Přečtěte si náš aktuální článek, ve kterém všechny možnosti uplatnění a výše finančních příspěvků uvádíme.

publikováno: 18. 3. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.