Luxusní postele z přírodních materiálů s důrazem na zdravé spaní i design


Saffron_2

Když se spojí dlouholeté know-how, nadšení a zapálení pro věc, pečlivá mistrovská ruční práce, důraz i na ty nejmenší detaily a výběr prvotřídních přírodních materiálů s moderním designem, nemůže vzniknout nic jiného než produkty, které budou patřit mezi to nejlepší, co se na trhu dá v dané oblasti sehnat. A jinak tomu není ani v případně luxusních postelí Saffron Beds, které sklízí četné úspěchy nejen u nás a na Slovensku, ale také v zahraničí. Protože spánkem trávíme podstatnou část života, výběr postele se rozhodně nevyplácí podceňovat.

Luxusní manželské postele s příběhem

Příběh značky se začal psát roku 2007. Tehdy se Radomír Šalitroš, v té době úspěšný bankéř a poradce, rozhodl zcela změnit svůj život. A jak se později ukázalo, život nezměnil jen sobě, ale výrazně jej zpříjemnil všem, kteří si luxusní postele Saffron Beds pořídili.

Začalo to nevinně. Radomír Šalitroš nejprve jen hledal vhodnou postel, která mu zajistí kvalitní spánek. Začal se o problematiku zdravého spaní více zabývat, udělal si v této oblasti si intenzivní měsíční průzkum, avšak žádný z kousků nabízených na trhu nesplňoval jeho představy poměru ceny a kvality. Svět zdravého spaní a jeho studie jej nakonec pohltila natolik, až skončil u svého dobrého přítele v Dánsku, jehož rodina vyráběla postele od nepaměti. V té době však nebyl nikdo, kdo by v rodinné tradici mohl pokračovat. A tak se Radomír rozhodl, že dlouholeté ověřené know-how od této dánské rodiny převezme a v tradici ruční výroby luxusních postelí bude pokračovat

A tak spolu s bratrem a otcem založil v rodných Košicích rodinnou firmu, která nyní dodává luxusní postele z přírodních materiálů do celé řady zemí.

Luxusní postele Saffron Beds jako synonymum kvalitního a zdravého spaní

Každá postel Saffron Beds představuje unikátní umělecké dílo jako důkaz, že pečlivá práce a volba kvalitních materiálů se skutečně vyplatí. Tým zkušených řemeslníků se výrobě každé postele věnuje desítky až stovky hodin. Pozornost je věnována každému detailu, a veškerý použitý materiál je té nejvyšší kvality - od odolného dřeva ze švédské borovice až po kašmír, získaný z šetrně česané vlny od koz žijících na úpatí Himalájí, nebo koňské žíně, které vynikají celou řadou skvělých vlastností.

Ruční práce a pečlivé zpracování i těch nejmenších detailů

Detaily tvoří celek, a proto není žádný detail příliš malý na to, aby se nevyplatilo věnovat mu pozornost. A tím se řídí i zkušení mistři při ruční výrobě postelí Safron Beds.

Každá Saffron postel je jedinečný, ručně vyráběný výrobek a bez nadsázky by se dalo říct, že jde o umělecké dílo. Jde o mozaiku těch nejlepších materiálů z celého světa, od již zméněného kašmíru původem z Himalájí až po dřevo ze Švédska. Díky tomu je výsledkem pečlivé práce a výběru kvalitních surovin luxusní postel, která vám bude sloužit mnoho let. 30-letá záruka je jasným důkazem, že jde skutečně o investici na dlouhá léta.

Saffron_1

Jak jednou vyzkoušíte spánek na luxusní posteli s pohodlím jako ve čtyřhvězdičkovém hotelu, pochopíte, v čem je ten rozdíl mezi spaním v luxusní Saffron postelí a lůžku z běžného řetězce s nábytkem. Tomu pochopitelně odpovídá i cena, která je v případě ručně vyráběných postelí z přírodních materiálů v trochu jiném řádu než levné postele vyráběné sériově po stovkách kusů a prodávané ve stejné podobě v řetězcích po celém světě.
Zdravé spaní, kvalita a špičkový design však za tuto investici rozhodně stojí.

Přírodní materiály a ohleduplnost k životnímu prostředí

Při výrobě Saffron postelí jsou použity výhradně přírodní materiály nejvyšší kvality. Kvalita a perfektní vzhled však není to jediné, na co je kladen důraz. Značka Saffron Beds je ecofriendly, což znamená že je při výrobě brán ohled na životní prostředí.

Každý krok při výrobě postelí je kontrolovaný, aby byla zaručena nejvyšší kvalita. Každá Saffron postel je originál, vyrobená přesně podle vašich přestav. Vybrat si můžete z celé řady provedení, od volby rozměru přes výběr z více než 150 designových látek a kůží až po kovový štítek s osobním věnováním.

Bavlna

Při výrobě postelí a matrací se využívá nejkvalitnější 100% bavlněná látka s hustotou tkaní až 48 nití na jeden centimetr čtvereční. Ta má skvělou schopnost odvětrávat a odvádět přebytečné teplo a vlhko.

Koňské žíně

Koňské žíně mají vynikající absorpční a ventilační schopnosti, perfektně odvádí vlhkost a velmi rychle schnou. Díky svému tvaru navíc působí jako malé pružiny, čímž udržují postel stále měkkou a pružnou, a vynikají dlouhou životností. Česání koňů je maximálně šetrné a opatrné, aby zvířatům nebyla způsobena žádná újma.

Vlna

Ovčí vlna jako dokonalá přírodní klimatizace – v létě chladí, v zimě hřeje. V kombinaci s bavlnou reguluje teplotu postele, zvyšuje prodyšnost a komfort.

Kašmír

Kašmírové svetry jsou symbolem luxusu a stejně tak tomu je i v případě postelí s využitím této přírodní vlny, která patří k nejjemnějším přírodním vláknům. Vyrábí se z jemné česané vlny koz žijících na úpatí Himalájí. V postelích Saffron je kašmír použit ve vrchních vrstvách matrací a topperů. Kašmír je kromě jemnosti výjimečný díky svým izolačním schopnostem.

Přírodní kaučuk

Přírodní kaučuk se vyznačuje se výbornými antialergenními a antibakteriálními vlastnostmi a je využíván jako alternativa k pružinám. Dokonale se přizpůsobí tělu, jemně pruží a svaly jsou během spánku uvolněné.

Kvalitní dřevo ze švédské borovice

Základní stavební prvek při konstrukci luxusních postelí tvoří dřevo z odolné švédské borovice. To zaručuje postelím dlouhodobou pevnost a stabilitu.

publikováno: 13. 5. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.