PR článek

Moderní policový systém umožní chytré zařízení domácnosti


uvodni policový systém k20

Rádi byste měli moderně, ale i chytře vybavenou svou domácnost? Na trhu se objevila novinka, která vám vytře zrak svou praktičností i jednoduchostí. Trendový policový systém K20 najde využití nejen v obývacích pokojích, ale taktéž v koupelnách nebo kuchyních. 


Policový systém K20 je na trhu novinkou

Novinka, která vás upoutá hned na první pohled. To je policový systém K20, který je čerstvě na českém trhu. Tento jedinečný produkt ocení zákazníci, kteří si do interiéru chtějí zakomponovat moderní doplňky s nadčasovým designem. 

Jestliže se poohlížíte po novém nábytku anebo se chystáte na rekonstrukci, policový systém K20 je pro vás jako stvořený. Navíc lze regálové systémy připravit na zakázku, takže perfektně zapadnou do každého interiéru – i toho vašeho. Doplňky z tohoto systému lze zavěsit na zeď, strop, nebo vytvořit volně stojící sestavy. Samostatně stojící sestavy lze vybavit i kolečky a udělat je tak mobilní.

Systém polic je vyrobený z kvalitního materiálu

Konstrukce chytrého policového systému je vyrobena z hliníku. Vybírat můžete matný černý dekor anebo bílý pololesk. K dispozici jsou skryté spojky, díky čemuž lze vytvořit unikátní sestavu bez jakýchkoliv rušivých rohových prvků.

 

K20 policový systém se vyrábí z hliníkového profilu 20x20 mm o síle stěny 2 mm. Základní profil je vhodný pro svislé a vodorovné konstrukce bez výplně. Další dva profily jsou navrženy pro kombinaci s různými typy materiálů pro výplně. Lze zde kombinovat materiály v různé tloušťce jako sklo, LDTD, MDF, masivní dřevo a jiné.

Policový systém K20 nadchne svou elegancí a čistotou

Systém polic dodá jakémukoliv interiéru kouzlo, navíc vynikne vysokou funkčností. Ve zdánlivě obyčejném kusu nábytku se snoubí moderní design, jednoduché linie, ergonomie a čistota. Interiér se mrknutím oka promění v designově zajímavý prostor. 

Sami si můžete navrhnout a nechat nacenit sestavy o rozměrech a tvarech, které budou vyhovovat vašim požadavkům. Vyrobené sestavy jsou dodávány bez výplní v částečném demontu s veškerými doplňky - kolečky, podpěrami apod.

Jak můžete chytrý regálový systém doma využít?

Systém slouží hlavně jako doplněk klasického nábytku, který doma či v kanceláři máte. Ovšem lze jej využít taktéž jako samostatný regálový nebo policový systém. Velkou výhodou systému K20 je jeho všestrannost.

 

Police se skvěle hodí nejen do kuchyní, obývacích pokojů, ale své využití naleznou i v dětských pokojích, ložnicích, či dokonce koupelnách. Policový systém například skvěle vynikne v obývacím pokoji jako obývací stěna anebo v obchodech jako perfektní prostor pro nabízené produkty.

Systém lze vyrobit na zakázku podle potřeby zákazníka

Na základě zakázkové výroby lze připravit designový prvek přesně podle vašich preferencí. Fantazii se proto meze nekladou. Můžete se inspirovat z katalogu ukázek, jak lze policový systém všemožně v interiéru využít.

 

Na základě zaslaného nákresu odborníci vaši poptávku rychle zpracují a vyřídí, abyste si mohli co nejdříve doma užívat výhod nejmodernějšího policového systému.

publikováno: 1. 12. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.