G+

 

 

Nábytek z outletu znamená kvalitu, design a dobrou cenu


Nábytek z outletu nemusí být žádný šmejd. Pokud se vám poštěstí, narazíte v outletu na nábytek origi

Do outletů s oblečením se už Češi naučili chodit a takové butiky patří mezi to nejvyhledávanější. Povědomí o tom, že existují také outlety s nábytkem, už tolik rozšířené není. Přitom kde jinde pořídit vybavení tak levně, a přitom neslevit z požadavků na styl a design? Outletový nábytek znamená prodej kolekcí z předchozích let levněji, což jsou samé plusy pro ty, kdo nelpí na zkupování žhavých novinek.

 

Jestliže vás baví kombinovat jednotlivé kousky nábytku a máte pro tuto činnost cit, pak není nic lepšího, než si s pomocí outletového nábytku zařídit celý interiér. Koupíte však i celé sestavy, kdy budete bez práce. A to, co je na tom všem nejlepší – často ušetříte až 70% z původní ceny.

Proč je nábytek z outletu tak levný?

V outletech se častěji, než nadčasové kousky, objevují ty, jež podléhají trendům. A to je právě ono – čas neúprosně běží, objevují se nové kolekce a ty starší jsou stále na skladě. Výrobci potřebují uvolňovat místo, a tak jdou s cenou dolů. Obvykle se tak děje z důvodu naprosto odlišných materiálů nebo vzorů nových kolekcí. Není divu, že začaly vznikat celé obchody specializující se na nábytek ze starších edicí.

Kdo si umí vybírat a kombinovat, nemusí se obávat ani toho, že během několika let bude jeho zařízení passé. Velkou výhodou je také to, že kvalita nábytku je v tomto případě někde jinde, než je tomu v řetězcích. Jedná se povětšinou o významné značky, jež si právě na způsobu provedení a dlouhé životnosti zakládají. Prvotřídní kvalitu tak můžete mít doma za zlomek ceny.

V obchodech i na internetu

Častější, než kamenné obchody, jsou ty internetové. V eshopech narazíte na širokou nabídku všech druhů nábytku, kromě toho jsou obvykle zahrnuty i dekorace a textilie. Z pohodlí domova, rychle a jednoduše objednáte, co vám padne do oka. Na jednu stranu je to trochu risk, protože zboží nevidíte v reálu a nemůžete si jej osahat. Z druhé strany ale bývá ještě levnější, než v klasických obchodech.

Tapety na zeď jsou opět v kurzu_Fotolia_17771323_XS 

Levné nerovná se nekvalitní

Důkladná prohlídka nábytku je na místě, avšak skrytých vad (ani laciných triků) se nemusíte obávat. Vždy se prodávají kousky, které v předchozí sezoně zůstaly stát ve značkových obchodech. Když si dáte záležet, objevíte skvosty. Za hranicemi ČR se jedná o poplární způsob nákupů, tak proč jich také nevyužít.

TIP: Do outletu s nábytkem namiřte své kroky v případě, že hledáte do interiéru jeden výrazný kousek. Můžete se spolehnout, že zrovna tady jej najdete!

Outletový nábytek je synonymem pro levný luxus. I tak ale musíte počítat s tím, že přes všechny slevy bude potřeba z peněženky vytáhnout něco navíc. Pocit, že jste ale jedinými majiteli široko daleko za to možná stojí.

publikováno: 25. 5. 2013
přečteno: 1338×
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Veronika Paty
24. 6. 2014

Musím říct, že mně se například velmi líbí stránka ******. Přišla jsem k ní teprve nedávno a už jsem si stihla zařídit některé pokoje v domku. Fakt je, že jsem tam našla kousky, které jsem zatím nikde jinde neviděla a hlavně neviděla jsem je za takovou krásnou cenu :)

John Doe
13. 7. 2014

Šest hvězdiček to by byl dobrý název i hodnocení ;)
Outlety jsou dobrá věc, ať jsou to hadry, elektronika nebo nábytek, taky jsem toho příznivec, jen se člověk musí trochu hlídat aby věcvi ladily ;).

Financování běžných oprav domu - půjčíme vám

Financování běžných oprav domu – kdo vám půjčí?

Potřebuje váš dům novou střechu nebo zateplení? Odešel vám starý kotel, ale na nový rodinné úspory nestačí?… ...


Fincetrum vám poradí s koupí nemovitosti

Vyplatí se vám koupě investičního bytu?

V současné době stále přibývá Čechů, kteří si pořizují nemovitost za účelem investice. Jak je na tom… ...


Snížení energetické náročnosti budovy je trvale výhodná investice

Proč zateplit dům? Vybrali jsme 10 důvodů, proč zateplit dům

Zateplené domy jsou vidět ve všech českých městech i městečkách a je to dobře. Bohužel je stále ještě mnoho domů,… ...