PR článek

Navrhněte si interiér svého bytu. Chytře a levněji se slevovými kódy!


bytový interiér

Krásný dům by chtěl mít prakticky každý a není se čemu divit! Vždyť pohodové bydlení je základem všeho. Pokud se k němu přidají další hodnoty, mezi které se řadí rodina, komfort a styl, není co řešit. Zařídit si vnitřní prostory vašeho domu či bytu nepředstavuje nijak jednoduchou a krátkodobou záležitost. Naopak, se vším byste si měli dokonale pohrát, aby byl interiér zařízen nejen elegantně, ale především maximálně funkčně. Právě z toho důvodu dáme v následujících řádcích několik zajímavých tipů, které se tohoto uspořádání přímo týkají. Zaměříme se konkrétně na nejvyužívanější místnosti.

Kuchyně v duchu správně rozmístěných zón

Začneme samozřejmě kuchyní. Vždyť tato místnost se musí realizovat vždy, než se člověk do daného bytu či domu nastěhuje. Kde by se ostatně připravovaly pokrmy a uchovávaly potraviny? V kuchyni myslete hlavně na maximálně funkční prostředí čítající správně uspořádané zóny. Jedná se o prostor pro připravování pokrmů, prostor pro jejich uchovávání, místo vaření, pečení a pochopitelně také prostor mytí nádobí. Všechno na sebe musí dokonale navazovat. Máte-li daleko lednici od místa přípravy jídel, zrovna optimální to nebude. Stejně tak nemůže být vzdálená pracovní deska od sporáku nebo varné desky. Na zem by vám tak upadla půlka surovin, s nimiž aktuálně pracujete. Zapomenout přitom nelze ani na osvětlení. Hlavně u varné desky se jedná o nezbytnost a světlo nemůže být nijak tlumené.

Zařiďte si obývací pokoj levněji s 4home slevou

I v obývacím pokoji by mělo být uspořádání vybavení řešeno maximálně funkčně. Základem této místnosti je pochopitelně sedací souprava. Odpovídat musí danému prostoru. Ideální bude, když si přesně spočítáte volné místo a následně zvolíte tu správnou. Do velkých obývacích pokojů se nejvíce hodí klasické velké sestavy skládající se z velké sedací soupravy a několika křesel. Pokud se všechno navíc doplní taburety, není co řešit. Vznikne vám velký relaxační prostor, který si ještě okořeníte nákupem funkčního konferenčního stolku. Obývací stěna už nepřestavuje žádnou nezbytnost. Bohatě postačí velká obrazovka a třeba jedna či dvě skříňky. S velkou slevou je stejně jako další vybavení seženete na https://buykers.com/cz/slevove-kody/4home. Tento internetový obchod nabízí spousty různého vybavení do interiéru. Vybrat si tady můžete jak nábytek, tak třeba nejrůznější doplňky. 4home sleva vám navíc ušetří spousty peněz.

Funkční koupelna není samozřejmostí

Přesně tak, mnohé koupelny jsou řešené pouze tak, že se koupí sprchový kout a fakticky nic jiného se do interiéru této místnosti nevejde. Je to škoda, protože v koupelně by mělo být minimálně ještě umývadlo a samozřejmě dostatek úložného prostoru. Ten mohou nabízet skříňky pod umývadlem nebo v rozích místnosti. Vyrobeny musí být z materiálu, který dokáže dlouhodoběji odolávat vlhkosti a vodě jako takové. V každém případě se nebojte vsadit na dražší sprchové kouty a vany. Ty dnes nabízejí takřka nepřeberné množství různých tvarů a funkcí. Zejména vířivky a podobné programy ve sprchových koutech nabízejí maximální komfort se vším všudy.  

Elegantní minimalistická ložnice

Základem ložnice je kvalitní bytelná postel vypadající hezky. Určitě je dobré soustředit se na model vyrobený z masivního dřeva. Je sice o něco dražší, nicméně svou kvalitou dokáže předčít jakékoli jiné. Co se týká barevného provedení, to může být libovolné. Není problém postel namořit klidně i do velmi temných odstínů připomínajících cizokrajné dřeviny. Jinak do ložnice patří i elegantní skříně na oblečení. Možná se vám podaří dostat sem i šatnu. Záleží na dispozicích konkrétní místnosti. Rozhodně se vyplatí využít sleva 4home, která zprostředkuje velmi výhodný nákup jakéhokoli vybavení nejen do ložnice, ale kompletně do jakéhokoli jiného pokoje.

publikováno: 25. 8. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.