PR článek

Pergola ARTOSI z dílny společnosti ISOTRA


IMG_20191101_141143

Pergoly představují v zahradě či na terase malou oázu klidu, kterou občas potřebuje každý z nás. Vytváří elegantní prostředí a maximální pohodlí téměř po celý rok. Svým výjimečným designem budou dotvářet Vaše nové zážitky v zahradě. A právě proto v  posledních letech, přední výrobce stínící techniky, společnost ISOTRA uvedla na trh hned několik druhů pergol.

Jednou z nich je samonosná bioklimatická pergola ARTOSI, která je absolutní novinkou přicházející přímo z vývojového oddělení společnosti ISOTRA. Tato pergola svým inovativním a čistým designem splňuje náročné požadavky současného uživatelského komfortu nejen tím, že může mít šířku až 4 metry, výsuv až 7 metrů a výšku až 3 metry, ale také jejími dalšími přednostmi.

Upravená fotka ARTOSI

Hliníkové lamely lze orientovat od 0° do 130°, samozřejmostí je dokonalé těsnění a sklon lamel pro řízený odtok vody stojkou. Nosnost lamel je od 116 kg/m2 při rozměru 6x4 metrů. Do pergoly je možno integrovat stínicí prvky a také LED osvětlení.

Další předností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí ovládaných individuálně podle pozice slunečních paprsků. Lamely jsou tvarově optimalizovány tak, aby vykazovaly co nejlepší pevnostní výsledky s co nejmenším nárokem na materiál. Pohon je umístěn v obvodovém rámu, což zajišťuje, že není viditelný z žádné strany a nenaruší tak celkový vzhled pergoly. Je použit standartní žaluziový motor Somfy, přičemž je možné použít veškeré běžně použitelné příslušenství.

Artosi (28)

Více nejen o pergolách, ale i dalších výrobcích z oblasti stínění se můžete dozvědět na www.isotra.cz

Stojku pergoly lze umístit až jeden metr mimo roh pergoly. Jednotlivé pergoly lze k sobě spojit, potom ve spoji pergol zůstává pouze jedna stojka. Pergolu ARTOSI lze sestavit třemi způsoby a lze kombinovat volně stojící část s částí kotvenou do zdi. Pergolu ARTOSI si je možné vybrat v šesti základních barvách. Lze ji také vyrobit s přesností na jeden centimetr a tím i dokonale uzpůsobit Vašim potřebám. Montáž i demontáž lamel je velmi jednoduchá, sestavení pergoly je vysoce variabilní. Vzhledem ke všem těmto parametrům pergoly je její cena také významnou předností.

Více nejen o pergolách, ale i dalších výrobcích z oblasti stínění se můžete dozvědět na www.isotra.cz

 

publikováno: 12. 3. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.